Здрастуй, «Бабушка»!

Алича, або розчепірена слива, відома людям понад 2000 років. Ось і хочу приділити їй трохи уваги.
Плоди аличі містять вітаміни РР, А, В1, В2, С та Е, кальцій, магній, натрій, калій, фосфор і залізо.

Сприяє алича збільшенню росту. У цьому випадку потрібно їсти тричі на день за 20 хвилин до їди по 50-70 г м’якоті її плодів.

Гепатит (запалення печінки) й холангіт (запалення жовчних шляхів) не прогресуватимуть, якщо з’їдати тричі на день за 15-20 хвилин до їди по 3-5 штук аличі.

Для нормалізації випорожнення при запорі потрібно вживати через 30-40 хвилин після обіду та на ніч, незадовго до сну, по 70-100 г м’якоті аличевих плодів, заїдаючи її невеликою кількістю цукру або меду.

Завдяки високому вмісту пектинів і клітковини плоди аличі сприяють виведенню з організму при променевій хворобі радіонуклідів, приборканню головного болю неврогенного походження й оздоровленню нервової системи. Щоб досягти оздоровлення, треба щодня з’їдати по 5-7 штук плодів. Їсти їх не менше 1 місяця.

Рана швидко загоїться, якщо розчинити у свіжовичавленому з плодів аличі соку трохи камфори й робити з розчином на болісне місце примочки, змінюючи їх у міру висихання. Роблячи на ніч із цілющим засобом на груди та горло компреси, можна за кілька днів приборкати застуду й ангіну.

Уникнути імпотенції, оздоровити печінку й нирки вдасться, якщо залити 0,5 л киплячої води 1 ст.л. подрібненого цвіту аличі, настояти, укутавши, 2 години, процідити, макуху віджати й уживати по 1-2 ст.л. настою тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — не менше 3 тижнів.

Із повагою — Юлія Сергіївна Батуріна, м. Дніпро