Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу трохи розповісти про цілющі властивості алтеї.

Про них знали ще з давнини, але особливо популярною ця рослина стала в середні віки. Відтоді алтею з успіхом застосовують при лікуванні багатьох недуг.

Для нормалізації підвищеної кислотності шлункового соку потрібно 6-8 г сухого подрібненого кореня рослини залити 200 мл кип’яченої води кімнатної температури, настоювати 1 годину, процідити через марлю, розчинити в настої за смаком мед і приймати по 2-3 ч.л. кожних 2 години.

Бронхіальна астма не прогресуватиме, припинять мучити бронхіт, трахеїт, ларингіт, бронхопневмонія та коклюш (кашлюк), якщо залити 20 ст.л. кип’яченої води кімнатної температури 1 ст.л. свіжого подрібненого коріння алтеї, настояти 5-6 годин, процідити і вживати по 1 ст.л. (дітям — по 1 ч.л.) настою, підігрівши його до температури тіла, кожні 2 години. Можна залити ввечері склянкою кип’яченої води, охолодженої до 50-60°С, 2 ст.л. сухого, перетертого до порошку коріння алтеї, настояти ніч, а вранці процідити й уживати настій так само, як і попередній. Курс лікування, залежно від захворювання, — від 2 тижнів до 2 місяців.

При грипі потрібно подрібнити сухими й змішати 1 ч.л. трави материнки, по 2 ч.л. коріння алтеї та листя мати-й-мачухи, залити суміш двома склянками окропу, настояти 3 години, процідити й пити по 1/4 склянки настою кожні 3 години незалежно від їди. Лікуватися таким чином до повного зникнення симптомів захворювання.

Із бронхоектатичною хворобою (бронхоектаз) вдасться впоратися, якщо ретельно перемішати в глиняному посуді порівну за об’ємом свіжий подрібнений корінь алтеї та рододендроновий мед (оскільки він отруйний, обов’язково при його застосуванні порадьтеся з лікарем!), замазати посуд, щоб не було щілин, тістом і витримати 7 днів на сонці. Після цього вміст посуду процідити через марлю й уживати по 1 ст.л., запиваючи молочною сироваткою, тричі на день. Курс лікування — 1-1,5 місяці.

Щоб позбутися екземи й псоріазу, потрібно 2 ст.л. сухого, перетертого до порошку коріння алтеї залити двома склянками кип’яченої води, охолодженої до 50-600С, через 5-6 годин процідити й пити по 1/2-3/4 склянки настою 3-4 рази на день перед їдою протягом 2-3 тижнів.

Із повагою — Д.Головань, м. Київ