Здрастуй, «Бабушка»!

Знову ділюся рецептами, що зцілили не одну людину.

Якщо щовечора парити ноги в насиченому відварі листя папороті або трави водяного перцю, можна швидко позбутися п’яткової шпори. Непогано накладати на ніч до п’ят у вигляді компресу подрібнені до кашки листя й коріння парила або подрібнене коріння хрону.

Тим, хто страждає від гаймориту, раджу перемішати до отримання густої однорідної маси свіжий подрібнений корінь хрону й свіжі, подрібнені до кашки ягоди журавлини і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день перед їдою. Нічим не запивати й не заїдати. Курс лікування — 1 місяць. Щодня готувати свіжу порцію цілющого засобу. При його вживанні тектимуть сльози й буде бігти з носа. Це так і повинно бути. Закінчивши лікувальний курс, назавжди забудете про гайморит.

Безсоння не буде мучити, якщо залити ввечері склянкою окропу 1 ст.л. сухої зелені кропу, витримати до охолодження, змочити в настої лляну тканину й прикласти її на ніч у вигляді компресу до лоба.

Для усунення на початковій стадії атрофії зорового нерва й відновлення нормального зору треба залити склянкою окропу 1 ст.л. подрібненої трави парила, настояти 20 хвилин, процідити й пити по 1/4 склянки настою 3-4 рази на день. Лікування тривале, але ефективне.

При грибку ніг ноги ввечері потрібно добре вимити, змастити проблемні місця йодом, потім надіти шкарпетки, заздалегідь насипавши в них борної кислоти, й спати так усю ніч. Курс лікування — 3-5 щовечірніх процедур.

Із повагою — Анатолій Іванович Снісаренко, Дніпропетровська обл.