Здрастуй, «Бабушка»!

Оскільки останнім часом тибетський молочний гриб стає все більш популярним і кількість людей, котрі цікавляться цим грибом, зростає, з цими біологічними ліками, що не мають за ефективністю аналогів, хочу ознайомити читачів сайту.

Історія тибетського молочного гриба налічує не одну сотню років. Ченці Тибету здавна квасили молоко в глиняних горщиках. І ось якось вони помітили, що у повністю однаковому посуді воно скисає по-різному. В одних місткостях, які мили в гірській річці, кисле молоко було звичайним, а в інших горщиках, які мили в гірських ставках та озерах, кисле молоко було іншої якості й набагато приємнішим на смак. З часом ченці дійшли висновку, що це кисле молоко діє цілюще на печінку, серце, шлунково-кишковий тракт і підшлункову залозу. Ще в цьому кислому молоці, якщо дати йому постояти, через деякий час з’являлися білі згустки у формі виноградних грон. Їх потім використовували як закваску, отриманою закваскою можна було квасити будь-яке молоко, а ті, хто пив приготовлене таким чином кисле молоко, жили, не хворіючи, дуже довго. За це тибетці назвали його «напоєм молодості», а ми називаємо «тибетським молочним грибом».

У Європу наприкінці XIX століття його привіз один польський професор. Цей учений захворів на рак печінки, і, розуміючи, що приречений, поїхав в Індію, сподіваючись пролікуватися у східних лікарів і хоч на кілька років продовжити собі життя. Лікувався він там п’ять довгих років і одужав! Багато в чому цьому сприяв тибетський молочний гриб.
Цей диво-засіб є складним симбіозом мікроорганізмів, що утворився в процесі тривалого розвитку. Ці мікроорганізми, що пристосувалися до спільного життя, поводяться як цілісний організм: вони прекрасно ростуть, розмножуються і передають свою структуру та властивості наступним поколінням. Білі або злегка жовтуваті молочні гриби мають кислий специфічний смак. Основну їхню мікрофлору складають молочнокислі палички та дріжджі, що визначають специфічний смак, аромат і поживні властивості настою тибетського гриба. У 100 мл цього цілющого кислого молока мешкає майже 100 млрд. корисних мікроорганізмів, тих самих, про які видатний учений, лауреат Нобелівської премії І.І.Мєчніков сказав: «В числі корисних бактерій почесне місце потрібно надати молочнокислим бацилам. Вони виробляють молочну кислоту і таким чином заважають розвитку масляних і гнильних ферментів, які ми повинні віднести до найстрашніших наших ворогів…»

Щоб приготувати цілюще кисле молоко, потрібно 2 ч.л. грибка залити в скляному посуді 250 мл молока кімнатної температури і настояти 24 години. Після цього процідити сквашене молоко через пластмасовий друшляк у скляну банку. Гриб, що залишився, промити під струменем холодної води, знову залити 250 мл молока й залишити на 24 години. Приготовлене кисле молоко вживати по 100-200 мл на ніч за 30 хвилин до сну, але не раніше, ніж через 3 години після їди. Курс лікування — 20 днів, після десятиденної перерви повторити. За необхідності провести з перервами кілька таких курсів. Іноді лікуватися таким чином потрібно рік і більше, але заради одужання варто потерпіти. Категорично забороняється вживати під час лікування будь-які напої, що містять алкоголь. При скисанні молока посуд потрібно прикрити марлею. Ознакою повного заквашування є поява зверху густої маси, в якій знаходиться гриб. Квашене молоко необхідно процідити через сито в скляну банку. Після проціджування молочний гриб промивають від залишків квашеного молока під струменем чистої холодної води, потім знову поміщають у банку й заливають новою порцією молока.

Проціджене кисле молоко можна використовувати для приготування оладок, сиру і як косметичний засіб — регулярне протирання ним обличчя та шиї сприяє розгладжуванню зморшок.

Втирання кислого молока в хворі суглоби полегшує біль при поліартриті й суглобовому ревматизмі, а його вживання позбавляє імпотенції, сприяє омолодженню, довголіттю й дробленню каменів, що утворилися у внутрішніх органах, зупиняє розвиток онкозахворювання й цукрового діабету (ні в якому разі не поєднувати вживання кислого молока з уведенням інсуліну!), нормалізує обмін речовин і рівень холестерину в крові, усуває алергію, виразку шлунка, бронхіт і пневмонію (запалення легень), оздоровлює шлунково-кишковий тракт, печінку, нирки й жовчний міхур.

Через 10-14 днів після уживання сквашеного тибетським грибом молока може різко посилитися газообмін в шлунку, тому не слід пити це молоко перед роботою. Іноді турбує часте й рідке випорожнення. Незважаючи на це, лікування не переривати. У хворих із захворюваннями печінки й нирок можуть виникнути неприємні відчуття в області цих органів, не лякайтеся, через 10-12 днів стан здоров’я значно поліпшиться.

Із повагою — С.М.Огир, Полтавська обл.