Здрастуй, «Бабушка»!

Борючись багато років із хворобою Паркінсона, переконалася на своєму досвіді, що однією з причин виникнення цієї недуги є нервові зриви. Тож недаремно говорять, що всі хвороби від нервів. Ось і починають після стресових ситуацій тремтіти руки, ноги, виникати сутулість, човгаюча або на носочках хода, ряд інших симптомів паркінсонізму.

Протистоїть подібним явищам обливання холодною водою. Влітку я виливаю на себе відро води, обливаючись таким чином із голови до ніг. Воду беру з криниці. Намагаюся якомога частіше ходити на річку та плавати в прохолодній річковій воді. У холодну пору року обливаюся вранці водою з-під крану. Один літровий кухоль води виливаю на ліву руку, другий — на праву. При цьому цівки води стікають уздовж хребта, що дуже добре для оздоровлення. Ще по одному кухлю виливаю на кожну ногу. Таким чином змиваю всі негативні емоції.

Дуже важливо при хворобі Паркінсона правильно харчуватися, намагаючись, щоб клітини мозку отримували достатню кількість дофаміну (гормон радості, задоволення, веселощів та ейфорії) й кисню, оздоровлюючи таким чином пригнічені нервові клітини, покращуючи рух крові по судинах й очищаючи їх від токсинів. Хорошим очисником від забруднень клітин є вода. Я п’ю кілька разів на день маленькими ковтками криничну воду. Можна пити її по 1 склянці перед кожним уживанням їжі, головне — випивати протягом дня не менше 2 л чистої води.

Корисно з’їдати за сніданком та обідом по 1 вареному курячому яйцю. Справа в тому, що в яєчному жовтку є вітаміни, а в білку — амінокислоти, корисні для оновлення нервових клітин. Сприяють виробленню дофаміну яблука. Якщо вони солодкі, то я з’їдаю їх до 2 кг на тиждень. Також корисно їсти банани, оскільки вони містять амінокислоту тирозин, із якої синтезується дофамін. Допомагає здоров’ю й виноград червоних сортів. У сезон я їм його по 0,5 кг на день. Для очищення судин і поліпшення при хворобі Паркінсона роботи серця непогано щодня випивати по 50 мл домашнього сухого червоного виноградного вина. Підвищують рівень дофаміну гарбузове насіння, волоські горіхи й арахіс. Щоб вони були смачніші, я їх перед уживанням трохи підсмажую на сухій сковорідці. Не солю. Також стимулює вироблення дофаміну зелений чай.

Щоб постійно очищати організм від зайвих шлаків і калових каменів, я щодня о 16.00 випиваю склянку кефіру чи сироватки. З 20.00 до 21.00 з’їдаю 7-8 штук чорносливу без кісточок, який заздалегідь настоюю 2-3 хвилини в склянці гарячої води. Воду цю теж випиваю. Вранці натщесерце з’їдаю зубчик часнику, запиваючи його склянкою сироватки. Все це допомогло мені забути про запори, які раніше досить часто мене турбували.

Не забуваю й про повсякденну посильну зарядку, оскільки під час її виконання клітини мозку заряджаються позитивною енергією. Я роблю зарядку щоранку по 15 хвилин, а потім по 3-4 хвилини вишу на перекладині, яка зроблена у мене в одвірку. Ще не дозволяє хворобі Паркінсона прогресувати повноцінний сон. Спати намагаюся не менше 8 годин вночі і не менше 1 години вдень. За цей час дофамін накопичується в організмі.

Звичайно, підтримую здоров’я й призначеними лікарем препаратами. Їх відміняти не можна, оскільки вони й описане вище доповнюють один одного.

Із повагою — Тетяна Федорівна Левченко, Черкаська обл.