Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу і я поділитися деякими знаннями.

Багато років я вирощую іргу — чудову рослину сімейства розоцвітих, невимогливу до умов вирощування, здатну нормально переносити найлютіші морози, а під час цвітіння — заморозки до -70С. Періодично, як видається гарний урожай, продаю на ринку її плоди. Якось, коли продавала іргу, до мене підійшла знайома й запитала, чи не смородиною я торгую. Почувши, що це ірга, поділилася зі мною історією, пов’язаною з цією ягодою.

Виявляється, свого часу вона страждала від низького рівня гемоглобіну в крові, навіть на обліку в медичній установі у зв’язку з цим перебувала. Неодноразово лікувалася стаціонарно, приймала уколи, їла шоколад, гранати, пила гранатовий сік, та все це сприяло підвищенню рівня гемоглобіну лише на деякий час, а потім він знову знижувався до критичного стану. Мучилася вона так доти, доки їй не порадили їсти ягоди ірги. Дослухавшись до поради, вона почала щодня у сезон дозрівання з’їдати по 2-3 склянки цих ягід. Коли у черговий раз пішла на прийом до лікаря, заздалегідь здавши аналіз крові, виявилося, що рівень гемоглобіну в неї в нормі. Лікар цьому не повірив і змусив повторно здати кров на аналіз. Але його показники й цього разу були добрими. Тоді він утретє направив жінку на здачу крові, але рівень гемоглобіну знову виявився у нормі. Лише потім він поцікавився, чим жінка лікувалася. Вона йому розповіла, і він зняв її з обліку. Відтоді знайома постійно їсть ягоди ірги в сезон їх дозрівання і почувається прекрасно.

Тепер хочу розповісти про белемніти («чортові пальці») — скам’янілі скелети древніх кальмарів, що мешкали в теплих дрібних морях з юрського по крейдовий періоди. Вік цих природних копалин від 70 до 150 мільйонів років. У своєму складі белемніти містять солі кальцію, переважно кальцію карбонат, солі магнію, натрію, інших металів і невелику частину органічних речовин, подібних до озокериту.

Для зміцнення імунітету, профілактики й лікування остеопорозу, артриту, артрозу, остеомієліту, прискорення зростання перелому треба щоранку розчиняти у 100 мл води 1/8-1/4 ч.л. перетертого до порошку белемніту і випивати розчин натщесерце. Курс лікування — місяць і довше. Пролежні, мокнуча екзема швидко гояться, якщо кілька разів на день присипати їх белемнітом у порошку.

Цей рецепт лікування простатиту й аденоми передміхурової залози випробуваний із позитивним результатом моїм чоловіком та багатьма його знайомими. Потрібно пропустити через м’ясорубку, потім — через кавомолку висушене кавунове насіння, а потім уживати по 1 ч.л. приготовленого борошна, запиваючи його водою, тричі на день за 20-30 хвилин до їди. Курс лікування — 1 місяць, після 10 днів перерви повторити.

Зцілюйтеся, добрі люди, з Божою допомогою.

Із повагою — Ольга Іванівна Кохан, Харківська обл.