Здрастуй, «Бабушка»!

Я за фахом — фельдшер, але з методами нетрадиційної медицини теж знайома. Деяким своїм досвідом поспішаю поділитися.

Коли мені було 48 років, я зацікавилася лікувальним голодуванням і перший раз переконалася в дієвості цього методу, коли захворіла грипом. Температура тіла в мене підвищилася до 39°, але я вирішила не вживати ніяких медпрепаратів, а спробувати поголодувати. Голодувала протягом 24 годин, вживаючи лише дистильовану воду, і, на подив, температура після цього нормалізувалася й усі симптоми грипу незабаром зникли. Відтоді вся моя сім’я позбавляється недуги у такий спосіб. За добу потрібно випити 2-2,5, максимум 3 л дистильованої води. Воду обов’язково пити теплою, більше ніяких напоїв та ніякої їжі не вживати.

Випробував силу голодування й мій чоловік, котрий страждає від діабету. Одного дня у нього внаслідок захворювання різко погіршився зір, знизився рівень гемоглобіну й підвищився рівень цукру в крові. Я порадила чоловікові голодувати по 24 години тричі на тиждень протягом місяця. Донька почала стверджувати, що при такому низькому рівні гемоглобіну голодування протипоказане, але чоловік вирішив дослухатися моєї поради. Через місяць усе в нього нормалізувалося.

Голодуючи 48 годин, вживаючи в цей час лише дистильовану воду, моя сестра здолала дизентерію.

Моя дочка довго лікувала різними медпрепаратами, які радили лікарі, цистит, їй робили промивання сріблом, але позитивного результату від усього цього не було й хвороба перейшла в хронічну форму. Зневірившись в офіційній медицині, дочка почала кожні 2-3 дні по 24 години голодувати й за 3 місяці повністю вилікувалася.

Ось і все, про що хотіла розповісти. Тим, хто вирішить пролікуватися голодуванням, хочу сказати, що дистильовану воду можна замінити джерельною. Пити її лише вдень, вночі не варто. При грипі, якщо за добу температура повністю не нормалізується, потрібно голодувати протягом двох діб. Перший сніданок після голодування — салати з моркви, капусти, яблук і мандаринів. А ще треба обов’язково, перш ніж голодувати, просити у Господа в молитві допомоги.

Протипоказане голодування при нирковій недостатності та гіпертонії.

Із повагою — О.А.Назарова, м. Київ