Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу і я поділитися з добрими людьми деякими знаннями.

Тим, хто страждає від коліту, раджу помістити в 4 л домашнього молока 2 ст.л. кефіру, ретельно перемішати й залишити молоко з кефіром на 7 днів при кімнатній температурі. Після цього витримати його 6 годин на киплячій на слабкому вогні водяній бані. Отримаєте таким чином приблизно 3 л сироватки. Її треба перелити в глиняний глек і опустити в сироватку мішечок із лляної тканини з 2 ст.л. сухої трави чистотілу. Щоб мішечок не спливав, покласти в нього простерилізоване грузило. Витримати рівно 7 днів у темному місці при кімнатній температурі, потім розчинити в сироватці 3 ст.л. натурального меду й пити по 50 мл до закінчення 4 рази на день за 30-40 хвилин до їди.

Одну мою знайому тривалий час мучила виразка шлунка. Застосування для її усунення різних медикаментозних засобів не сприяло одужанню. І тоді її колега по роботі, порадив жінці подрібнити сухими й змішати по 1 ст.л. кореня солодки й кірки апельсина, залити суміш в емальованому посуді 400 мл води, проварити, доки об’єм рідини не зменшиться вдвічі, процідити, розчинити у відварі 60 г натурального меду й половину випити вранці натщесерце за 30-40 хвилин до сніданку, а той відвар, що залишився, — увечері через 2 години після вечері, але не раніше, ніж за годину до сну. Лікувалася знайома таким чином, щодня готуючи свіжий цілющий засіб, протягом 55 днів і виразка в неї повністю зарубцювалася. Відтоді жінка забула про це захворювання.

При грибку треба залити в скляній банці 50 мл 70° спирту 2 середнього розміру подрібнені зубчики часнику, щільно закрити банку кришкою й залишити на 7 днів у темному місці при кімнатній температурі. Щодня вранці та ввечері вміст банки збовтувати. Протираючи готовою настоянкою двічі на день протягом тижня вражені грибком місця, повністю його позбудетеся. Зберігати настоянку в прохолодному темному місці.

Із повагою — Олександр Володимирович Грунін, Харківська обл.