Здрастуй, «Бабушка»!

Рецепти, які рекомендую, не раз виручали хворих людей.

Тим, хто страждає від виразки шлунка, раджу заготувати під час цвітіння разом із корінням траву споришу, промити її й висушити в тіні. Потім 4-5 висушених кущиків рослини залити в чайнику 1 л окропу, прокип’ятити 1-2 хвилини, настояти 4-5 годин, процідити й пити по 1/2 склянки настою тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — 2 тижні. Виразка зарубцюється.

При нежиті й застуді потрібно бляшану банку з-під зеленого горошку заповнити стручками гострого червоного перцю, залити доверху нерафінованою олією, поставити посуд у каструлю з водою, довести вміст банки до кипіння й прокип’ятити 1 годину. Після охолодження олію процідити й на ніч змащувати нею груди та спину. Ретельно укутатися й спати так до ранку. Курс лікування — 5-7 днів. Зберігають олію в пляшці.

Цукровий діабет не буде прогресувати, якщо подрібнити й змішати порівну за об’ємом листя чорниці, подорожника, кульбаби та кропиви дводомної, залити 1 ст.л. суміші 300 мл гарячої води, довести до кипіння, прокип’ятити 3 хвилини на слабкому вогні, настояти 10-15 хвилин, процідити й пити по 0,5 склянки настою 3-4 рази на день за 20 хвилин до їди.

Для зміцнення серцевого м’яза потрібно змішати порівну за об’ємом, заздалегідь подрібнивши, ядра волоських горіхів та твердий сир, а потім з’їдати по 1 ч.л. суміші тричі на день за годину до їди. Курс лікування — 3-4 місяці.

Жовчний міхур оздоровиться, якщо 20 г сухого подрібненого листя лісової суниці залити склянкою гарячої води, довести до кипіння, прокип’ятити 10 хвилин, настояти 2 години, процідити і вживати по 1 ст.л. настою тричі на день.

Із повагою — Валерій Олександрович Іванов, Вінницька обл., 23700