Здрастуй, « Бабушка»!

Хочу ознайомити із засобом, що зупиняє розвиток катаракти.

Понад 11 років тому катаракту на початковій стадії виявили у мого чоловіка. Довго він лікувався засобами, що рекомендували лікарі, та хвороба прогресувала. Тоді чоловік вирішив застосувати для усунення катаракти методи народної медицини. Переглянувши багато літератури на цю тему, зупинився на витягу з черв’яків, рецепт якого був опублікований в одному старому лікарському пораднику. Приготував згідно з рецептом витяг, пролікувався ним протягом трьох місяців і повністю позбувся катаракти.

Щоб приготувати цілющий засіб, треба назбирати в травні дощових черв’яків, добре промити їх від листя, сміття та землі, а коли вода стече, залити вимитих черв’яків у посуді з темного скла такою самою кількістю за об’ємом акацієвого меду. Витримати на сонці 14-20 днів, процідити в іншу ємність і поставити приготовлений витяг на зберігання в холодильник. Закапувати його по 1 краплі тричі на день в уражене катарактою око. Щоб упевнитись у відсутності у витягу кишкової й патогенної мікрофлори, бажано перевірити його перед використанням у баклабораторії. Тривалість курсу лікування витягом залежить від ступеня помутніння очного кришталика, але не менше 3 місяців.

Окрім закапування в око витягу, необхідно допомагати організму зсередини, оскільки від обмінних процесів, що відбуваються в організмі, безпосередньо залежить чистота кришталика ока.

Відповідають за обмінні процеси, як усім відомо, печінка й нирки, от і потрібно потурбуватися про ці органи.

Нормалізувати їхню роботу вдасться, якщо тричі на день уживати за 15 хвилин до їди по 1 ст.л. перетертої сухою до порошку трави розторопші. Запивати її щоразу 1/3 склянки теплого настою, приготовленого з суміші лікарських рослин, що пропонуються нижче. Курс лікування — 4-6 тижнів. Щотижня суміші, використовувані для приготування настоїв, чергувати.

Суміш №1. Подрібнити й змішати порівну за об’ємом корінь оману, траву деревію й звіробою.

Суміш №2. Змішати порівну за об’ємом, заздалегідь подрібнивши, траву хвоща польового, листя кропиви, корінь солодки й плоди кмину.

Щоб приготувати настій, потрібно 1 ст.л. суміші залити ввечері в термосі 250 мл окропу, витримати ніч, а вранці процідити.

Якщо є застій у жовчному міхурі, що проявляється гострим болем у правому підребер’ї, додавати в суміші порівну за об’ємом жовчогінні трави, такі як безсмертки, календула й собача кропива. Але при каменях у жовчному міхурі діаметром більше 0,5 см ці рослини протипоказані.

На період лікування катаракти, печінки й нирок виключити з раціону жирне, копчене, смажене та спиртне.

Із повагою — Вікторія Вікторівна Ганжа, м. Полтава