Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу трохи розповісти про цілющу силу оману.

Свого часу я страждав від алергічного кашлю. Застосування для його усунення різних трав і медпрепаратів, які мені радили, не сприяло одужанню. Тоді я вирішив пролікуватися оманом, але, перш ніж почати лікування, повністю відмовився від уживання всіляких чаїв, какао, кави, напоїв із м’ятою, лимоном й іншими цитрусовими, а також перестав користуватися всякими приправами. Намагався пити та їсти все тільки тепле. Скорегувавши таким чином свій раціон, почав лікуватися. Для цього залив в емальованому посуді 150 мл води 1 ч.л. подрібненого кореня оману, довів до кипіння й прокип’ятив на слабкому вогні не довше 5 хвилин. Потім поставив каструлю з відваром на стілець, нагнувся над нею, накривши голову рушником, і протягом 2-5 хвилин вдихав відкритим ротом, намагаючись не обпектися, пару, що підіймалася від відвару. Виконував процедуру ввечері перед сном, а після її проведення лягав у ліжко і спав до ранку. Мені для одужання вистачило 3 таких інгаляцій, але, за необхідності, можна проводити їх 4-6 днів поспіль. Таким чином можна позбутися не лише кашлю, а й бронхіту, нежиті (риніт), задишки й астми. Якщо важко сидіти над каструлею, купіть будь-який обприскувач, вилийте його вміст, добре промийте місткість, заправте відваром оману і вдихайте його, розпилюючи в 5-10 см від рота (у рот не вставляти!).

Ще за допомогою оману я здолав плеврит. Щодня 1 ч.л. подрібненого кореня рослини заливав в емальованому посуді 0,5 л води, доводив до кипіння, відразу знімав каструлю з вогню, настоював відвар до охолодження, проціджував і пив по півсклянки вранці та ввечері незалежно від їди. За місяць вилікувався. Можна 1 ст.л. подрібненого кореня оману залити 0,5 л горілки (не самогону!), витримати 14 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 1 ст.л. настоянки двічі на день. Курс лікування — 1 місяць.

Щоб нормалізувати випорожнення при діареї (пронос), досить випити 1 ковток оманової настоянки. Якщо ж набрати її в рот і потримати кілька хвилин біля хворого зуба, вдасться швидко угамувати зубний біль, а регулярне змащування цією настоянкою проблемних місць сприяє усунення свербіння шкіри й швидкому загоєнню ран. Непогано при свербінні залити 0,5 л води 1 ч.л. подрібненого кореня оману, довести до кипіння, прокип’ятити не довше 1 хвилини, настояти відвар до охолодження, процідити і якомога частіше змащувати ним місця, що сверблять. Якщо свербіння після змащування тіла настоянкою чи відваром не припиняється, треба ще пити тричі на день по 120 мл настою оману (1 ст.л. подрібненого кореня рослини залити 200 мл окропу, витримати до охолодження й процідити), або вживати по 1 ст.л. його горілчаної настоянки. Таке лікування допоможе очистити увесь організм.

Оман — дивна рослина. Я переніс 3 операції й через 6 годин після кожної починав пити настій чи відвар оману. Вони діяли обезболювально, а головне — прискорювали загоєння післяопераційних ран і мене через кілька днів виписували. Тож довіртеся оману, й він вас ніколи не підведе.

Із повагою — Володимир М., Чернігівська обл.