Здрастуй, «Бабушка»!

Доведено, що причина розвитку багатьох захворювань — колосальна нестача в організмі різних вітамінів, кальцію, калію, цинку й інших мікроелементів. Вирішити цю проблему і тим самим значно оздоровитися допоможе засіб, рецепт якого пропонується нижче.

Треба добре промити й залити у великій емальованій каструлі 6 л холодної очищеної води 2 кг кісток і хребців молодих самців великої рогатої худоби та 1 кг хребтів і кісток будь-якої морської риби, довести на сильному вогні до кипіння, постійно знімаючи пінку, потім вогонь зменшити до мінімуму, зняти піну, що залишилася, й відразу додати 300 г коріння петрушки та 200 г коріння селери. Проварити 15 хвилин, а після цього по черзі, кожні 5 хвилин, додавати у відвар 50 г сухої морської капусти, 3 зелені яблука, 2 середнього розміру очищених морквини, 300 г чистих зерен вівса, 4 середнього розміру мандарини зі шкіркою, 300 г неочищеного насіння гарбуза й 300 г сухої суміші плодів шипшини та глоду, взятих порівну. Проварити ще 1 годину на слабкому вогні, почекати, доки відвар охолоне до 50-60°С, процідити його й відразу випити 200 мл приготовленого засобу. Готувати його без солі та всяких приправ безпосередньо ввечері перед сном. На ніч поставити відвар у холодильник. Уранці підігріти 100 мл відвару до кімнатної температури й випити натщесерце. Потім пити його в такій самій дозі, незалежно від їди, строго об 11.00, 14.00, 17.00 і 20.00. Наступного ранку обов’язково перекип’ятити й пити по 150 мл за 20-30 хвилин до сніданку, обіду та вечері. Надалі вживати відвар до закінчення так само, але тепер уже не кип’ятити. Зробити на 7 днів перерву, а потім з точністю повторити весь лікувальний курс. Після цього місяць відпочити й знову попити відвар так само, як описано вище.

Якщо режим уживання цілющого засобу буде дотриманий, то налагодиться робота шлунково-кишкового тракту, підшлункової й щитовидної залоз, припиняться всі запальні процеси, що виникають усередині організму, й організм очиститься від токсинів. Також відвар допоможе впоратися з безпліддям, імпотенцією, зміцнить кістково-м’язову систему й позбавить остеопорозу. Бажано готувати його й пити для профілактики в першій та другій половині року.

Із повагою — Віктор Іванович Кривонос, м. Миколаїв