Здрастуй, «Бабушка»!

З роками в людському організмі все більше накопичується недоокислених продуктів обміну речовин та токсинів, що дуже шкідливо для здоров’я. Нейтралізувати їх та позбутися допоможе глина.

Механізм цілющої дії природної глини полягає в тому, що її електромагнітні випромінювання дуже точно збігаються із хвилевими коливаннями здорових клітин організму. Це характеризує глину як універсальний та нешкідливий засіб лікування різних захворювань. Глина активно посилює, вирівнює, резонує здорові клітини й бореться із хворими.

Для приготування цілющого засобу використовують чисту, без домішок глину, заготовлену в екологічно чистому місці. Про нього можна дізнатися у місцевих жителів. Також придатна для лікування глина, взята з розкопок тварин.

Щоб очистити організм чи нейтралізувати наслідки отруєння, треба 1 ч.л. глини (при отруєннях — 1 ст.л.) залити склянкою теплої кип’яченої води, помішати ложечкою по 2 хвилини спочатку проти, а потім — за годинниковою стрілкою й, коли глина розчиниться, випити розчин повільно, з перервами, маленькими ковтками. Готувати й пити його в згаданих вище випадках 1 раз на день уранці натщесерце, при тяжких захворюваннях нирок і печінки — двічі-тричі на день, а тим, хто професійно займається спортом чи постійно тяжко працює фізично, — двічі-тричі на тиждень. Після очищення організму й поліпшення загального самопочуття зменшити дозу напою й надалі пити його постійно, підбираючи дозу й кількість щоденних уживань індивідуально. Корисний напій і дітям, і молоді, і людям середнього та похилого віку. Під час лікування ним рекомендую паралельно накладати глину, перемішану з теплою водою до кашки, шаром в 1-2 см на проекцію хворого органу.

Швидко здолати застуду допоможе червона цегла, виготовлена з глини. Її треба добре нагрівати в духовці, лягати в ліжко й прикладати цеглину до підошов. Тримати до охолодження. Для одужання вистачає 1-2 таких процедур. Бажаю, щоб глина принесла всім зцілення.

Із повагою — лікар-невропатолог Володимир Васильович Болсун, м. Київ; e-mail: bolsunv@gmail.com