Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу поділитися кількома засобами зцілення, перевіреними з позитивним результатом. Сподіваюся, вони стануть комусь у нагоді.

Здолати запущений кашель допоможе цілюще вино. Потрібно 2-3 жовтки курячих яєць розтерти до отримання однорідної маси зі 100 г натурального меду й 5 листками три-, п’ятирічного алое, залити суміш 750 мл вина «Кагор», настояти 48 годин у теплому місці, процідити і вживати по 1 ст.л. настоянки 3-4 рази на день. Незабаром кашель припиниться.

Геморою позбавить старе сало. Його треба очистити від солі, вирізати з нього «свічку» й покласти в морозилку. На ніч ввести її в задній прохід. Робити так 5-7 вечорів поспіль.

Вино з петрушки корисне для серця. Десяток стебел рослини з листям потрібно залити в емальованому посуді 1 л сухого виноградного вина, додати 2 ст.л. винного оцту, довести до кипіння й проварити 10 хвилин на слабкому вогні. Потім помістити у відвар 300 г натурального меду й ще 4 хвилини протомити на найслабкішому вогні. Процідити гарячим, а після охолодження вживати по 1-3 ст.л. приготовленого вина до його закінчення двічі-тричі на день.

Робота печінки поліпшиться, перестане діймати головний біль, якщо залити в емальованому посуді 1 л виноградного вина 20 г квіток лаванди, довести до кипіння, проварити 5-10 хвилин на слабкому вогні, процідити й пити по 30 мл цілющого засобу двічі-тричі на день протягом 2-3 тижнів. Зберігати його в щільно закритому стерилізованому посуді.

Для приборкання ангіни потрібно розбавити ввечері водою кімнатної температури до отримання дуже кислого розчину оцтову есенцію, добре змочити в розчині бавовняні шкарпетки й надіти їх на ноги. Зверху — вовняні шкарпетки й спати так до ранку. Ввечері процедуру, за необхідності, можна повторити.

Тим, хто страждає від суглобового болю, раджу наповнити скляний посуд подрібненими листям та стеблами ароннику плямистого, залити доверху горілкою, витримати 12 днів у темному місці при кімнатній температурі й робити з настоянкою на ніч компреси. Вранці, після зняття компресу, обмивати тіло теплою водою й насухо витирати. Обов’язково перед застосуванням розводити настоянку наполовину водою. У деяких людей настоянка ароннику може викликати алергію. У такому випадку лікування слід відразу припинити.

Із повагою — Ніна Миколаївна, м. Полтава