Здрастуй, «Бабушка»!

Поспішаю поділитися своїм досвідом подолання запаморочення, від якого страждала понад 10 років.

Доки працювала, лікувалася препаратами, що призначали лікарі. При цьому запаморочення виникали в мене кілька разів на рік.

Щоб уникнути прогресування захворювання й запобігти розвитку атеросклерозу, вирішила провести очищення судин. Очистила 250 г часнику, перетерла його до кашки у фаянсовій ступці фаянсовим товкачиком (можна це робити і в дерев’яній ступці дерев’яним товкачиком, але ні в якому разі не використовувати для подрібнення часнику металеві предмети!), помістила отриману масу в скляну банку й укутала посуд газетою, щоб запобігти контакту із сонячним світлом. Залила часникову кашку в банці 1 л горілки, витримала 3 тижні в темному місці при кімнатній температурі, потім процідила настоянку через складену в кілька шарів марлю, макуху віджала і стала вживати, розчиняючи в 40 мл молока (можна розчиняти у воді або чаї), тричі на день. Першого дня вживала по 1 краплі цілющого засобу за раз, другого — по 2, третього — по 3 і так, щодня збільшуючи дозу на 1 краплю, довела її до 25 крапель за раз. У такій дозі вживала настоянку тричі на день 5 днів поспіль, а потім почала щодня зменшувати на краплю, доки не повернулася до 1 краплі за раз. Через 3 місяці повторила лікувальний курс.

Після проведеного таким чином очищення судин запаморочення стали траплятися значно рідше і в легшій формі, тому вживати медпрепарати я практично перестала.
Але 19 вересня поточного року сталося чергове, середньої тяжкості, запаморочення. Цього разу вирішила лікуватися, попросивши у Господа благословення на успіх, лікарськими рослинами.

Я заливала в емальованому посуді склянкою води 1 ст.л. подрібнених плодів глоду, доводила до кипіння, кип’ятила 10 хвилин на слабкому вогні, настоювала, укутавши, 2 години, проціджувала і випивала відвар незалежно від їди. Готувала та пила його 3-4 рази на день. Окрім цього, заливала в емальованому посуді двома склянками окропу 2 ст.л. сухого подрібненого листя берези, заготовленого в першій половині травня, витримувала 15 хвилин на киплячій водяній бані, після охолодження проціджувала, розчиняла в настої харчову соду на кінчику ножа й пила по півсклянки тричі на день за півгодини до їди. Також я щодня за 15 хвилин до обіду вживала по 1 ч.л. морської капусти, перетертої до порошку, запиваючи її невеликою кількістю теплої води.

Щоб нормалізувати мозковий кровообіг і таким чином зменшити частоту нападів запаморочення, я щодня виконувала вранці та ввечері оздоровчі вправи.

Вправа №1. Руки опущені вільно вздовж тулуба, голова пряма. Потім нахилити голову до правого плеча, повернутися в початкове положення й виконати нахил голови до лівого плеча. Після цього так само провести нахили голови вперед і назад.

Вправа №2. Продовжуючи тримати руки вздовж тулуба, голову й спину прямо, не нахиляючи голови, дивлячись перед собою, повернути повільно голову вправо, а потім — уліво.
Вправи з нахилами й поворотами голови сприяють підвищенню еластичності кровоносних судин, насиченню мозку киснем і поліпшенню пам’яті. Виконувати їх стоячи, по 4-5 разів кожну. При виконанні вправ дихати ритмічно носом.

Вправа №3. Стати, вільно опустивши руки вздовж тулуба, а потім підняти їх, поставити кисті на плечі, стиснувши в кулаки, й нахилити голову вперед. Після цього лікті підняти, не відриваючи рук від плечей, нахилити голову назад і повернутися в початкове положення. Виконувати всі рухи в середньому темпі по 6-7 разів.

Вправа №4. Стоячи, розвести руки в сторони, потім зігнути в ліктях і виконати зігнутими в ліктях руками ритмічні ривки. Правою рукою виконувати ривок вперед, а лівою — назад, за спину. Після цього повернутися в початкове положення й зробити те саме, помінявши руки, тобто правою рукою виконати ривок назад, а лівою — вперед. Провести рухи в середньому темпі по 6-7 разів.

Виконуючи вправи, обов’язково стежте за самопочуттям, оскільки, перестаравшись, можна досягти протилежного результату.

Ось таке просте лікування. Запаморочення перестало у мене виникати вже після тижня його проведення, чим я була приємно здивована, але, незважаючи на це, продовжила лікувальний курс до місяця й тепер почуваюся відмінно, чого усім бажаю.

Із повагою — Ніна Миколаївна, м. Полтава