Здрастуй, «Бабушка»!

Досить давно народна та офіційна медицини широко використовують при лікуванні недуг різні бджолопродукти. У їхніх дивних цілющих властивостях довелося й мені переконатися.

У шістдесятих роках минулого століття в мене сталося 2 інфаркти й 2 інсульти. Лікарям вдалося трохи підправити моє здоров’я, але, оскільки я був ще занадто слабкий, мене направили доліковуватися в санаторій. Під’їхавши автобусом до санаторію, вийти з нього зміг, а ось піднятися вище п’ятої сходинки санаторного корпусу вже сил не вистачило. Слава Богу, з вікна свого кабінету мене, коли я сидів на сходинках із валізою, побачив головний лікар і відразу прислав до мене двох сестричок, які допомогли мені потрапити до нього в кабінет. Головлікар почав обурюватися, що мене, такого слабкого, направили сюди на лікування, а потім заспокоївся й розпорядився відвести мене до санаторного номера.
Пройшовши лікувальний курс і трохи зміцнівши, я поїхав додому, а наступного року без направлення знову приїхав в той самий санаторій. Головлікар мене прийняв, призначив лікування і наказав наглядати за мною тій самій медсестрі, що й минулого разу. На сьомий день він мене викликав і відвіз до професора, який лікував лікарськими травами. Дізнавшись про мою проблему, професор порадив: «Де б ви не йшли, якщо побачите, що росте собача кропива, відразу зірвіть її листочки, цвіт і, не миючи, а просто здувши з них пил, з’їжте». Далі він порекомендував знайти пасічника, попросити його зробити в кришці вулика невеликий отвір, вставити в нього щільно шланг, а потім щодня сідати біля вулика, надівши захисну маску від бджіл, і протягом 10-15 хвилин вдихати ротом через шланг насичене фітонцидами бджіл повітря вулика.

Повернувшись додому, я почав робити все так, як радив професор, і з кожним днем стан мого здоров’я значно поліпшувався. Пролікувавшись таким чином кілька місяців, але не закінчивши рекомендований лікувальний курс, я подумав, що вже абсолютно здоровий, й перестав їсти собачу кропиву й дихати фітонцидами бджіл. Та радість моя була недовгою, оскільки всі мої болячки знову про себе заявили. Я відразу відновив лікування, провів його до кінця й відтоді про інфаркти та інсульти згадую, як про страшний сон.

Вилікувавшись завдяки бджолам, став сам займатися бджільництвом і детально цікавитися цілющою силою бджіл. Виявляється, бджоли оздоровлюють не лише своїми продуктами, а й мікровібрацією, яку вони створюють у вулику під час своєї роботи. Щоб упевнитися в цьому, я зробив спеціальний вулик із прибудовою, що закривається, в якій можна лягти, й почав щодня по 1-2 годині в ній лежати та дихати повітрям, яке бджоли створюють, вібруючи своїми крильцями. Чистішого та цілющого ніколи не вдихав! Таке дихання протягом місяця дозволило мені очистити судини, наситити клітини та тканини організму киснем, а також значно оздоровити кровоносну систему.

Проводжу місячні курси дихання повітрям, яке створюють бджоли, 3-4 рази на рік, і у свої вісімдесят років почуваюся прекрасно. Взагалі після такого дихання нормалізується тиск, перестають турбувати астенія (хронічна втома), головний біль та безсоння, чоловікам воно дозволяє уникнути раннього виникнення імпотенції, а жінкам — настання клімаксу.
Рекомендую усім за змогою вдихати через шланг у вулику бджолині фітонциди й дихати повітрям, яке бджоли виробляють, вібруючи своїми крильцями. Завдяки цьому ви забудете про багато проблем, пов’язаних зі здоров’ям.

Протипоказане таке лікування при алергії на бджолопродукти, інфекційних захворюваннях, туберкульозі, підвищеній температурі тіла та наявності в органах великих каменів.
Обов’язково, починаючи лікування, читайте тричі з поклонами «Отче наш» і з Божою допомогою ви здолаєте будь-яку недугу.

Із повагою — В.Ю.Корнієнко, Кіровоградська обл.