Здрастуй, «Бабушка»!

Мені — 73 роки, я дитина війни. З 2 років залишилася без мами. Росла в голоді, холоді, тому не дивно, що ангіна стала моїм постійним супутником.

Минали роки й наслідком нескінченної ангіни стало те, що в мене почав пропадати голос і став турбувати нестерпний біль у ногах. Коли звернулася по допомогу до лікаря, він уважно оглянув моє горло і сказав, що на мигдалинах є невеличкі вузлики, тому їх треба терміново видаляти. Я на операцію не погодилася, а почала лікуватися сама.

Першого тижня щодня вранці натщесерце та ввечері перед сном розсмоктувала по 2 ст.л. меду. Вранці після його розсмоктування їла не раніше, ніж через годину, а ввечері відразу лягала спати. Другу семиденку щодня вранці та ввечері полоскала горло якісним коньяком, настояним на травах. Так лікувалася протягом року. Було поліпшення, але після легкої застуди ангіна знову про себе заявила…

Незабаром, пізньої осені, поїхала на відпочинок до Абхазії. Там на ринку продавалося багато тропічних фруктів, у тому числі й фейхоа. Цим плодом торгував літній абхазець. Коли я поцікавилася в нього, чим корисний цей фрукт, він відповів, що фейхоа дуже добре розсмоктує всі внутрішні пухлини, нариви й усуває запалення. Повіривши старому, відразу купила в нього ці екзотичні фрукти й почала щоранку натщесерце за 2 години до сніданку та на ніч перед сном не раніше, ніж через 2 години після вечері, з’їдати по 4-5 плодів фейхоа. Завдяки цьому весь час, поки я відпочивала, ангіна мене не турбувала. Натхненна таким позитивним результатом, від’їжджаючи додому, накупила цих кисло-солодких плодів, а вдома перетерла їх, як чорну смородину, з цукром, а ще зварила с фейхоа і законсервувала на зиму компот. Смак у нього відмінний, п’ю його тепер постійно.

Про ангіну забула. Горло в мене тепер чисте, мигдалини в нормі, морозиво можу їсти вдосталь, хоча раніше навіть подумати про нього боялася. Тож їжте фейхоа і з Божою допомогою оздоровлюйтеся.

Із повагою — Раїса Никодимівна Гнєзділова, Донецкая обл.