Здрастуй, «Бабушка»!

Читаю газету з 2001 року, всі видання зберігаю й, за необхідності, знаходжу потрібні мені рецепти лікування. Завжди результат їх застосування був позитивним. Тепер ось і своїми знаннями вирішила поділитися.

Досить поширене захворювання кистей рук — контрактура Дюпюїтрена. В юності недуга вражає досить рідко, а от із віком частота її розвитку зростає. Проявляється хвороба зморщуванням долонь і неможливістю внаслідок цього розгинати пальці. За моїми спостереженнями, у більшості людей, котрі страждають від цього захворювання, робота була пов’язана з великим навантаженням на долоні. Мій чоловік працював електрозварником і десь у 80-х роках минулого століття в нього теж виникла контрактура Дюпюїтрена. У зв’язку з цим чоловікові прооперували руку, але через деякий час хвороба знову про себе нагадала. Ми й цього разу хотіли згодитися на операцію, але тут, як часто в житті буває, допомога прийшла звідти, звідки її зовсім не чекали.

Справа в тому, що у мене теж почало стягувати праву руку. Вже думала звернутися до лікаря, але раптом почав турбувати суглобовий біль коліна і візит до фахівця довелося відкласти. На той час мені лише 43 роки виповнилося… Вирішила застосувати для усунення болю «Бішофіт». Підігрівала його ввечері до терпимо гарячої температури, наливала в руку приблизно 1 ст.л. цілющого засобу й протягом 5-6 хвилин доти, доки він не всотається в шкіру, втирала його в болісне місце. Далі змочувала в гарячому «Бішофіті» заздалегідь підготовлену марлеву серветку, вирізану за розміром проблемного місця, прикладала її до коліна, зверху прикривала целофаном, фіксувала пов’язкою й спала так до ранку. Вранці пов’язку знімала. Так робила 10 днів поспіль. Щоразу перед втиранням «Бішофіту» розігрівала хворе коліно 4-5 хвилин синьою лампою чи гарячою сіллю. Після такого лікування суглоби перестали боліти, а найголовніше — помітила, що моя долоня помітно пом’якшала. Через деякий час від симптомів контрактури Дюпюїтрена й сліду не лишилося. Зробила висновок, що все це завдяки «Бішофіту», який доводилося набирати в долоню, щоб потім розтирати ним коліно.

Відразу порадила пролікуватися цим засобом чоловікові. Він згодився. Ввечері перед сном чоловік енергійно, сильно втирав «Бішофіт», масажуючи, в хвору долоню. І хоч робив це не регулярно, все одно розвиток хвороби незабаром припинився, а потім контрактура Дюпюїтрена взагалі перестала його турбувати.

Із повагою — Ніна Володимирівна Корнієнко, м. Дніпро