Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу ознайомити з методом лікування гангрени, застосування якого допомогло моїй свекрусі уникнути ампутації.

Якось, коли їй було 64 роки, в неї дуже почорніли пальці правої ноги. Діагноз — суха гангрена. Хвороба швидко прогресувала й лікар запропонував ампутувати проблемну ступню. Але свекруха від ампутації відмовилася, вирішивши пролікуватися народними методами.

Вона кілька разів на день тримала вражену хворобою ногу по 15 хвилин у домашньому кислому молоці кімнатної температури, потім змочувала у власній сечі складену в кілька шарів марлю й прикладала її до проблемного місця. Прикривала зверху целофаном, укутувала вовняною хусткою й залишала компрес на 1-2 години. Лікувалася свекруха таким чином, не пропускаючи жодного дня, протягом 12 днів і від гангрени навіть сліду не залишилося. Прожила вона після цього ще 35 років і за цей час більше жодних проблем зі здоров’ям у неї не виникало.

При головному болю треба стати ногами на який-небудь поріжок, затиснути зубами один край звичайного дерев’яного сита, виставивши його на рівні підборіддя. Протилежний край тримати однією рукою, а пальцями іншої легенько барабанити по ситу. Через 2-3 хвилини біль мине. Якщо проводити цю процедуру регулярно, вдасться назавжди забути про головний біль.

Із повагою — Лариса Іванівна Павликовська, м. Київ