Здрастуй, «Бабушка»!

Про лікувальні властивості глини писали багато, та, незважаючи на це, я теж хочу торкнутися цієї теми. Якось до мене прийшла знайома дівчина. Дивлюся, а її обличчя по самі очі прикрите хусткою. Поцікавилася, навіщо вона це робить. Дівчина зі сльозами на очах відповідає: — Скоро випускний вечір у школі, а я не зможу на ньому бути. Подивіться, що в мене з обличчям!.. Сказавши це, відкинула хустку і я побачила, що її обличчя вкрите суцільною кіркою. А почалося все з маленького непримітного прищика. Наташа, так звали дівчину, вирішила його позбутися. Здерла, а незабаром замість одного з’явився десяток прищів, їх видалення призводило до збільшення висипань і перетворення їх у кірку. Медики визначили, що це екзема, порекомендували дівчині пролікуватися мазями, опромінювали їй лице, але все це не сприяло одужанню.

Взнавши все, я заспокоїла дівчину, сказала їй, щоб вона купила 100 г свіжої домашньої сметани і ввечері перед сном мазок за мазком, якомога м’якше нанесла сметану на обличчя. Через 15 хвилин треба дуже обережно вирівняти все ватним тампоном і лягати спати. Вранці вмиватися без мила і не витиратися, а тільки легенько промокнути обличчя рушником. Далі ретельно розім’яти пальцями до пилу трохи сухої глини, перемішати її з теплою водою до консистенції густої домашньої сметани і так само обережно, мазок за мазком, рівно нанести на обличчя. Через 20 хвилин обережно змити глиняну маску теплою водою. Ввечері знову зробити маску зі сметаною, а вранці — з глиною. Під час лікування намагатися на вулицю не виходити. Кілька днів поспіль Наташа старанно все робила і на випускному вечорі була справжньою красунею!

Глинолікування давно з успіхом застосовують у народі. Наприклад, якщо регулярно розтирати болісні місця глиняною водою з подрібненим часником і робити на вени примочки з рідкою глиною, можна позбутися варикозного розширення вен. Примочки змінювати якомога частіше. Окрім цього, потрібно промивати проблемні місця підсоленою водою і робити з нею примочки.

Накладення на болісне місце суміші жовтої глини з оцтом сприяє усуненню розтягнення зв’язок.

Роблячи часто на груди та низ живота великі компреси з рідкою глиною, впораєтеся з мастопатією та фіброміомою. Обов’язково 1-2 рази на день приймати звичайну ванну. Ще треба наповнити півлітрову пляшку з білого скла водою, розчинити в ній 5 ст.л. перетертої до порошку глини, настояти тиждень на сонці й випити розчин рівними порціями маленькими ковтками, утримуючи в роті, протягом дня. Пити його тричі на день через 15-30 хвилин після їди. Щоразу перед уживанням збовтувати. Курс лікування — не менше 3 днів.

Уживаючи щодня 1-2 ст.л. глини, запиваючи її водою, позбудетеся астенії (хронічна втома) й анемії (недокрів’я).

При маститі потрібно залити в термосі склянкою окропу 1 ст.л. трави чистотілу, настояти 1,5 години, остудити, перемішати настій до консистенції сметани з глиною і зробити з сумішшю на груди компрес. Через 2 години зняти. Повторити процедуру після двогодинної перерви. Витримати компрес 2 години, відпочити стільки ж по тривалості часу й накласти компрес із сумішшю глини та урини. Так і лікуватися до розсмоктування пухлини.

Аденоїди в носі розсмокчуться, якщо вранці та ввечері крапати в кожну ніздрю по піпетці води, настояній на глині.

Якщо опік присипати білою аптечною глиною, перетертою до порошку, він незабаром загоїться.

Глиняні примочки на область щитовидної залози зупиняють розвиток зобу. Процедури проводити якомога частіше. Щодня їсти морську капусту.

Печія припинить діймати, якщо випити глиняної води. Щоб вона більше не турбувала, потрібно через 1-1,5 години після їди робити глиняні примочки на груди та область шлунка. На інші частини тіла прикладати їх у будь-який час дня.
Г

лину завжди використовувати тільки холодну, оскільки гаряча втрачає цілющі властивості. Щоразу користуватися свіжою, а використану глину викидати в недоступне місце. Протипоказане лікування глиною при туберкульозі та онкозахворюваннях.

Із повагою — Любов Юхимівна Яненко, Вінницька обл.