Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу підказати чоловікам, як за допомогою продуктів бджільництва можна впоратися з аденомою передміхурової залози. Не дозволить аденомі розвиватися 5% прополісний мед. Потрібно помістити в емальований кухоль 5 г подрібненого прополісу, розтопити його на водяній бані до в’язкості, додати 95 г натурального меду й витримати на водяній бані при температурі не вище 80°С, постійно помішуючи, до утворення однорідної маси. Процідити її через складену в 2 шари марлю й після охолодження помістити приготовлений мед для зберігання в скляний посуд. Вживати його по 1 ч.л. тричі на день. Окрім цього, потрібно змішати за об’ємом 1 частину квіткового пилку й 2 частини забрусового меду і вживати одночасно з прополісним медом по 1 ч.л. цієї суміші. Запивати настоєм фенхеля чи календули, приготовленими, як чай. Через день пити вранці натщесерце по 10-20 мл свіжовичавленого з кореня селери соку або їсти по 50 г приготовленого з цього кореня салату.

Ще треба залити в термосі 0,5 л окропу 2 ст.л. підмору бджіл, настояти 2 години, після охолодження процідити і вживати по 2 ст.л. настою тричі на день.

Паралельно із уживанням описаних вище засобів робити мікроклізми. Для цього треба розчинити в 50 мл настою підмору по 1 ч.л. натурального й 5% прополісного меду, ввести розчин за допомогою спринцівки в пряму кишку, лягти на живіт й полежати так 5-10 хвилин. Виконувати процедуру на ніч.

Лікування має бути комплексним. Лікуватися протягом місяця, зробити на 15-20 днів перерву, а потім повторити лікувальний курс. Провести з перервами не менше 6 таких курсів. Іноді доводиться лікуватися 1,5-2 роки, тому треба набратися терпіння. А те, що дане лікування повністю позбавить аденоми, — гарантовано.

Із повагою — О.В.Герастовська, Одеська обл.