Здрастуй, дорога «Бабушка»!

Цього разу хочу звернути увагу на таке диво природи, як горобина звичайна.

Коли вивчаєш лікарські рослини, іноді здається, що вони змагаються між собою в прагненні накопичити якомога більше корисних речовин. І в цьому змаганні одне з перших місць я б віддав горобині червоній.

Це скромне дерево з гладкою корою, яке нічим особливим, не виділяється і досягає у висоту 12 метрів, здавна цінують у народі, використовуючи з різною метою його квіти, плоди, листя, кору, корінь та деревину. Ще червона горобина — гарний медонос. Я ж хочу поговорити про користь горобинового соку.

Минулого року ми з дружиною зібрали в лісі за містом більше 10 кг плодів червоної горобини, вдома ягоди помили, ретельно перебрали й відразу вичавили з них сік. Саме в цей час до нас зайшла давня приятелька дружини й поскаржилася на хронічну втому (астенія), якої, хоча їй і 30 років ще немає, ніяк не може позбутися. Ми відразу почастували Ганну, так звуть приятельку, свіжим горобиновим соком і самі випили його по 70 мл, додавши в сік за смаком мед. Незабаром дівчина пішла, а ранком наступного дня, зайшовши до нас по дорозі на роботу, повідомила, що відчуває неабиякий прилив сил. Робочий день у неї теж минув на злеті. Ввечері ми її ще раз почастували соком горобини й дали їй трохи цього цілющого засобу додому. Відтоді Ганна забула про астенію.

Горобинові плоди збирають до настання заморозків, ретельно перебирають, промивають в друшляку, злегка просушують, подрібнюють у м’ясорубці і вичавлюють із отриманої маси сік. Додають в нього таку саму за об’ємом кількість меду або 1/4 частину від об’єму соку горілки й консервують. Зберігають банки з соком в холодному місці (не в холодильнику!).
Вживаючи його двічі-тричі на день по 1 ст.л. (діти — по 0,5 ст.л.), розчиняючи в 100 мл води і додаючи за смаком мед, захистите себе від грипу й застудних захворювань. Вживати горобиновий сік таким чином протягом місяця, роблячи щоразу на 30 днів перерву, з осені до весни. Якщо все-таки захворіли, то дозу вживаного соку збільшіть у двічі-тричі, додаючи щоразу по 20 крапель аптечного препарату «Цитросепт».

Якщо дитина слабка, хвороблива, її обличчя бліде, під очима у неї синюшность — це свідчить про низький рівень гемоглобіну в крові. Щоб його підвищити, треба давати таким дітям 3-5 разів на день, розчиняючи в 50 мл води, горобиновий сік. Курс лікування — 1 місяць, після 10 днів перерви повторити. Дітям до 5 років давати щоразу по 1 ч.л. горобинового соку, з 5 років до 14 — по 2 ч.л., а дорослим пити його по 1-1,5 ст.л. тричі на день. Бажано поєднувати вживання горобинового соку з соками моркви, кропиви, буряка, яблука, подорожника й обліпихи.

Раджу вживати сік горобини регулярно по 3-5 ст.л. на день. Це дозволить підвищити імунітет, зупинити прогресування гіпертонії, цукрового діабету, енцефалопатії, остеохондрозу, ревматоїдного артриту й хвороби Бехтєрева, поліпшити слух, зір і пам’ять, позбутися глистів, подагри, постійного запаморочення й шуму у вухах, зміцнити серцевий м’яз і судини, нормалізувати менструальний цикл, обмін речовин, рівень холестерину в крові й роботу щитовидної залози, а також досягти довголіття. Позитивний результат настає швидше, якщо додатково з горобиновим соком уживати соки волоського горіха, софори, буркуну, маслинки сріблястої, конюшини, м’яти й собачої кропиви.

Тож, якщо хочете бути здоровими, заготовляйте ягоди червоної горобини, готуйте із них сік і пийте його.

Із повагою — Олександр Васильович Печеневський, м. Миколаїв