Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу поділитися рецептом напою, вживання якого сприяє оздоровленню й насиченню організму життєвою енергією.

Щоб приготувати цілющий засіб, треба навесні, під час виділення виноградом соку, обрізати виноградну лозу й зібрати з кожної обрізаної гілочки по краплях сік. Заготувавши 5 л соку, злийте його в бутель, додайте 1,5 склянки цукру й поставте посуд із соком в тепле місце. За 1,5 місяця сік повинен перебродити. Отриману таким чином прозору з легкою білизною настоянку потрібно процідити через 2 шари марлі у чистий бутель і герметично його закупорити.

Восени, коли дозріє виноград, кісточки виноградних ягід треба висушити, перетерти до порошку й півлітрову банку його засипати в бутель з приготовленою навесні з виноградної сльози настоянкою. Витримати 3 тижні в темному місці при кімнатній температурі, процідити й пити по 50 мл цілющого напою вранці натщесерце за 10-15 хвилин до сніданку протягом місяця. Таким чином ви зміцните імунітет, очистите кров, оздоровите нервову й серцево-судинну системи, нормалізуєте обмін речовин та роботу щитовидної й підшлункової залоз.

Рекомендую готувати й пити цей чудовий напій щорічно. Це дозволить значно зміцнити здоров’я й на багато років подовжити життя.

Із повагою — Віктор Юхимович Корнієнко, Кіровоградська обл.