Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу підказати, як за допомогою гречки можна надійно зміцнити здоров’я.

Щоб приготувати цілющий засіб, потрібно 3-4 ст.л. гречаного борошна (гречану крупу подрібнити в кавомолці) залити склянкою холодної води, ретельно перемішати й повільно, постійно помішуючи, влити воду з борошном в 1 л киплячої в емальованій каструлі води. Проварити 5-10 хвилин на слабкому вогні й безпосередньо перед зняттям каструлі з плити додати 1 ст.л. оливкової олії й ретельно перемішати. Пити приготовлений кисіль по 100-150 мл двічі на день за півгодини до сніданку та вечері. Щоразу заїдати 1 ч.л. натурального меду. Курс лікування — місяць. Це допоможе знизити рівень холестерину в крові, зміцнити судини, очистити організм від шлаків і токсинів, а також нормалізувати тиск та обмін речовин.

При зобі треба подрібнені ядра волоського горіха ретельно перемішати порівну за об’ємом із гречаним медом і вживати суміш по 1 склянці 1 раз на тиждень, з’їдаючи цілющий засіб рівними порціями за 5-6 разів протягом дня. Більше нічого цього дня не їсти. Пити можна. Лікуватися таким чином до нормалізації збільшеної щитовидної залози.
Імунітет зміцниться, якщо будь-які сухофрукти, ядра волоських горіхів і гречаний мед перемішати порівну за об’ємом і вживати по 1 ч.л. суміші тричі на день протягом 2-3 тижнів.

Із повагою — Ганна Григорівна Бразилевич, Дніпропетровська обл.