Здрастуй, «Бабушка»!

У черговий раз пропоную кілька незвичайних засобів оздоровлення.

Тяжке захворювання алкоголізм, але і його можна здолати. З лікувальною метою слід подрібнити і змішати по 2 ст.л. листя золотого вуса та трави звіробою, залити суміш 0,5 л окропу й витримати 25-30 хвилин на киплячій водяній бані. Після охолодження процідити й давати п’яниці перед сніданком та обідом по 2 ст.л. приготовленого настою. Через 10-15 днів у нього виникне стійка відраза до спиртного.

При бешиховому запаленні потрібно перетерти до порошку крейду, червону цеглу, сухі квіти ромашки та листя шавлії, перемішати порошки порівну за об’ємом, нанести суміш на проблемне місце й зафіксувати бинтом. Змінювати пов’язку 4 рази на добу. Через кілька днів бешиха зникне.

Якщо турбують бородавки, треба вирвати з коренем стебло скошеного пшеничного колосу, кілька разів поколоти неприємні утворення вістрям соломи й відразу закопати стебло коренем вверх у вологому місці. Як тільки солома згниє, бородавок не стане.

Туберкульоз припинить розвиватися, якщо налити в емальовану каструлю 100 мл води, додати 300 г меду, подрібнений листок три-, п’ятирічного алое, проварити все 2 години на дуже слабкому вогні, а потім уживати по 1 ст.л. відвару тричі на день.

Цей засіб гарантовано позбавляє циститу. Треба наповнити ввечері трилітрову емальовану каструлю до половини об’єму неочищеними зернами вівса, залити доверху водою, довести вміст до кипіння, проварити 30 хвилин на середньому вогні, відразу швидко злити відвар, додати в нього 2-3 ст.л. квіток календули й настояти, укутавши, до ранку. Вранці процідити й випити теплим протягом дня 1-1,5 л приготовленого настою. Лікуватися таким чином 2 тижні.

Тіло очиститься від екземи, якщо підпалити над тарілкою гілки верби, зібрати в тарілку смолу, що стікає з підпалених гілок, і обробити цією смолою проблемні місця.

Із повагою — Наталія Григорівна Мороз, Полтавська обл.