Здрастуй, «Бабушка»!

Переглядаючи нещодавно свої записи, знайшов кілька цікавих засобів оздоровлення. Із задоволенням ними ділюся.

Курцям раджу зварити річкового рака, м’ясо з’їсти, а панцир висушити, перетерти до порошку й перемішати довільно з тютюном. Зробити з суміші сигарету й викурити її. Після кількох таких сигарет хвороблива тяга до куріння мине.

При стригучому лишаї потрібно зробити з газетного паперу, на якому багато друкарської фарби, конус, поставити його широким кінцем на тарілку, підпалити зверху, почекати, доки він повністю згорить, і ретельно змастити проблемне місце маслянистим попелом, що утворився на дні тарілки. Після кількох таких процедур від лишаю навіть сліду не залишиться.

Пахова грижа зникне, якщо залити 0,5 л горілки жменю подрібненої трави жовтця білого, витримати 14 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 1 ст.л. настоянки до закінчення тричі на день перед їдою.

Для усунення анемії (недо­крів’я) потрібно змішати свіжовичавлені соки граната (100 мл), яблук (50 мл), червоного буряка (20 мл) й випити сокову суміш повільно, маленькими ковтками. Готувати та пити її двічі на день після їди протягом місяця.

Цей засіб позбавить маститу. Треба розтопити на водяній бані в емальованому посуді 2 ст.л. бджолиного воску й 100 г якісного вершкового масла, додати по 1 ч.л. горючої сірки та каніфолі й ретельно все перемішати, не знімаючи посуд із водяної бані. Після охолодження часто змащувати приготовленою маззю хворі груди. Незабаром затвердіння розсмокчеться. Зберігати мазь у скляній банці на нижній полиці холодильника.

Із повагою — Анатолій Іванович Снісаренко, Дніпропетровська обл.