Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу поділитися досвідом лікування перстачем білим.

Мені вже понад 70 років, а два десятиліття тому, коли я жила в Польщі в місті Бидгощ, у мене виявили на правій долі щитовидної залози вузловий зоб. Від операції з його видалення я відмовилася, і тоді лікар запропонував пролікуватися перстачем білим, пояснивши, що це єдина рослина, яку можна використовувати при всіх захворюваннях щитовидної залози, оскільки вона впливає на залозу на клітинному рівні й відновлює її працездатність.

Для приготування цілющого засобу потрібно 100 г подрібненого кореня перстача залити 1 л горілки, витримати 30 днів у темному місці при кімнатній температурі й процідити. Вживати отриману настоянку по 30 крапель тричі на день за 15-20 хвилин до їди. Курс лікування — місяць, після 7 днів перерви повторити. При початковій стадії зобу цього достатньо, а ось при запущеній формі хвороби треба пролікуватися такими курсами з перервами, доки не використаєте 1 кг коріння перстача.

Ще вживання цієї настоянки сприяє довголіттю, розсмоктуванню кісти на щитовидці, розрідженню крові, зупинці розвитку променевої хвороби, зміцненню судин, нормалізації тиску при гіпертонії, оздоровленню печінки й підшлункової залози, а також усуненню аритмії, наслідків інсульту й інфаркту.

Протипоказаний перстач гіпотонікам, а також при лікуванні ним, оскільки рослина отруйна, треба строго дотримуватися рекомендованих у рецепті доз.

Завдяки перстачу я не лише щитовидну залозу оздоровила, а й розвиток цукрового діабету, від якого страждаю понад 10 років, зупинила. З цією метою вживаю настоянку коріння рослини так, як описано вище, по одному місяцю двічі-тричі на рік і рівень цукру тримається у нормі. Зараз їм усе, що забажаю, але потроху й кожні 2 години, — це приблизно 8 разів на добу. Окрім цього, прагну підтримувати свій організм у тонусі, по кілька разів на день піднімаючись пішки на п’ятий поверх і спускаючись з нього. Нікому не заздрю, не лаюся, намагаюся якомога частіше посміхатися, бачити в усьому тільки позитивне і почуваюся прекрасно, чого й вам, добрі люди, бажаю.

Із повагою — Віра Михайлівна Нагорна, Волинська обл.