Здрастуй, «Бабушка»!

Вирішив і я поділитися своїм досвідом оздоровлення.

Ще у 1990 році я вийшов на пенсію, пропрацювавши до цього 25 років на черкаському хімкомбінаті «Азот». На жаль, багаторічний контакт із хімічними препаратами вплинув і на моє здоров’я. У той час мене турбували і виразка шлунка, і кісти на нирках, і ревматизм, і артрит, і остеохондроз, і тонзиліт, і герпес, і аритмія. Пробувши на пенсії з півроку, я ще майже осліпнув, оглухнув і повністю посивів, загалом залишилися від мене кістки та шкіра, через що став схожий на мумію. Вже майже не їв і ледве рухався…
І тут мені попалася на очі книга Поля Брега «Диво голодування», у якій він рекомендує тиждень пити тільки очищену воду, нічого більше при цьому не вживаючи. Дивно, але вже після першого такого голодування у мене з’явився апетит і я почав потихеньку оживати. Проводячи курси лікування голодом щомісячно, я через рік забув про свої болячки, але, незважаючи на це, продовжую регулярно голодувати на воді й нині.
Усе б добре, але кілька років тому в мене була підозра на пухлину, що утворилася в шлунку. Вирішив застосувати для її усунення методику Миколи Шевченка, тобто пролікуватися сумішшю олії й горілки, поєднавши її зі «Стимуліном» — спиртовою настоянкою жука педеруса. Крапнув 1 краплю «Стимуліну» на тім’ячко й розтер її скляною паличкою до висихання. Через 2 тижні повторив процедуру, не забувши перед нанесенням цілющого засобу ретельно вимити голову (щоразу після нанесення «Стимуліну» її до наступної процедури не мити). Зробив так 5 разів підряд, наносячи на тім’ячко «Стимулін» кожні 2 тижні. Зміцнивши таким чином ендокринну, нервову й імунну системи, приступив до вживання горілки й нерафінованої соняшникової олії. Змішував по 30 мл 40° горілки й олії і випивав суміш за півгодини до їди. Робив так тричі на день протягом 10 днів, відпочив 5 днів, а потім повторив лікувальний курс. Наступного дня після його закінчення затопив увечері лазню і гарненько в ній попарився, а вранці після сніданку, приступивши до домашньої роботи, підняв поперед себе на висоту 1,5 м вагу в 50 кілограм. Відразу відчув, що мовби почав збільшуватися шлунок. У зв’язку з цим від обіду та вечері відмовився, а о 3 годині ночі мене сильно знудило, я ледве добіг до ванни й за секунду з мене вилилося багато кривавої блювоти. Вранці дружина, побачивши мене білого й знекровленого, викликала «швидку» і вона відвезла мене до районної лікарні. Там зібрався консиліум лікарів і вони почали запитувати, де й що у мене болить. Але на той момент ніякого болю я не відчував, а в голові була якась ейфорія, неначе наркотиків наковтався. Поклали мене під крапельницю, а наступного дня відвезли на колясці на обстеження шлунково-кишкового тракту. Воно показало, що ніякої пухлини немає, після чого я зателефонував дружині й вона забрала мене додому.

Вдома став роздумувати, чому зі мною стався такий напад? Перебравши подумки безліч варіантів, згадав, що тим, хто лікується за методикою Шевченка, не можна відвідувати лазню, сауну й піднімати важке. Знайшовши відповідь, продовжив пити десятиденними курсами суміш олії й горілки, і через 2 місяці у мене повністю відновилася формула крові.

Через місяць у мене почало щось «свердлити» під лівою лопаткою. Болю при цьому не було. Поїхав, зробив рентген, і він показав на лівій легені пухлину діаметром 2 сантиметри. Повернувшись додому, попросив дружину, щоб вона нанесла мені краплю «Стимуліну» під лівою лопаткою навпроти легені, а також наніс «Стимулін» на тім’ячко. Через 2 тижні повторив його нанесення, не припиняючи весь цей час пити суміш олії й горілки. На двадцятий день рентген пухлини не виявив.

Продовжую далі пити суміш, не забуваючи крапати на тім’ячко «Стимулін», але, на жаль, на цьому мої муки не закінчилися. Десь через 30 днів відчув дискомфорт у районі сигмовидної кишки. Поїхав, зробив рентген, і він знову показав пухлину, яка цього разу перекрила мені кишечник.

Приїхавши додому, перечитав багато літератури з народної медицини й вибрав такий рецепт: 1 ч.л. мідного купоросу розвести в 0,5 л теплої води й, коли осяде суспензія, наповнити розчином спринцівку на 100 мл, вставити її кінець в анус і під натиском ввести цілющий засіб у пряму кишку. Відразу так і зробив. Через 15 хвилин побіг у туалет і в ході випорожнення з мене вискочила пухлина, що нагадувала за виглядом та розміром куряче яйце, затягнуте чорною облямівкою..

Після цього я ще місяць попив суміш олії й горілки, не забуваючи змащувати тім’ячко «Стимуліном», і більше проблем зі здоров’ям у мене не було, чого й вам, добрі люди, бажаю.

Із повагою — Володимир Олексійович Парикожа, Черкаська обл.