Здрастуй, «Бабушка»!

Оскільки багато людей страждає від ожиріння, хочу поділитися своїм досвідом боротьби з огрядністю. Коли при рості 185 см моя вага дійшла до 117,5 кг, вирішив терміново боротися з ожирінням. Побачивши по телевізору рекламу київської клініки, що пропонувала послуги огрядним людям, вирішив до неї звернутися. Зустріли мене там радісно, взяли багато аналізів, грошей і 1 раз зробили гідроколоноскопію (метод очищення організму шляхом багатократного наповнення товстого кишечнику проточною водою з подальшим його випорожненням). В результаті за перший місяць я схуднув на 4,5 кг, за другий — на 1 кг, а ось третій та четвертий місяць моя вага перестала зменшуватися, хоча я старанно виконував усі рекомендації фахівців клініки. На цьому моє лікування там закінчилося.

Через рік звернувся по допомогу до цілителя з Харкова, який займається лікуванням ожиріння. Він прикріпив на мочку вуха мені та іншим людям, присутнім на сеансі, якісь маленькі кліпси, заклеїв їх пластиром і наказав не знімати їх навіть уночі, а також порекомендував пити протягом доби не більше 700 мл рідини. Стояла літня спека, пити хотілося, але цього не можна було робити, водний баланс порушувався, тому більше тижня я не зміг витримати.

Так і жив далі. Ходити стало важко, а нахилятися ще важче. Окрім цього, мене став діймати біль у спині, в тазостегновому та гомілковостопному суглобах, а також став відчувати дискомфорт в області печінки.
Не маючи сил далі мучитися, вирішив пролікуватися рисовою дієтою. Ввечері промивав кілька разів склянку рису, заливав його водою й залишав на ніч. Уранці знову промивав, варив без солі на очищеній воді рисову кашу, розділяв її на 3 рівні частини і з’їдав по одній частині на сніданок, обід та вечерю. Кожне рисове зернятко смакував. Пив тільки кип’ячену воду. Протягом 5 днів, окрім рисової каші та кип’яченої води, нічого не їв і не пив. Починаючи з шостого дня став ще пити зелений чай. Уранці пив його без нічого, а в обід та ввечері з’їдав із чаєм по 1 ч.л. меду. На восьмий день помітив, що в мене перестали боліти спина та суглоби, а ще дуже погнало сечу. Запах її був різкий, досить неприємний, а колір — бурий. Кожні 4 дні відтік сечі повторювався, але вона вже була світлою. Після десяти днів дієти вирішив перевірити вагу. Ваги показали 106 кг, тобто мінус 11,5 кг! З одинадцятого дня почав, окрім рису та чаю, вживати в обід по 150-200 г нежирної риби або по 120-150 г вареної курячої грудки. У ті дні, коли зовсім не міг терпіти, щоб угамувати голод, з’їдав 1-2 яблука, або 2 жмені гарбузового насіння, або ж одне варене яйце. На п’ятнадцятий день моя вага зменшилася до 103,6 кг, але від такої дієти почала боліти голова й почувався знесиленим. Вирішив поміняти харчування. Включив до раціону овочі, несолодкі яблука, а з чаєм почав уживати бджолиний пилок. Ще став купувати різні круп’яні каші, що швидко розварюються, і їсти їх. Рисову кашу почав уживати лише 1 раз на день, але тепер щоразу додавав у неї та в інші каші по 20 г вершкового масла або олії. Десь на 18 день перестала турбувати печінка, з’явилася легкість у рухах, а одяг став на мені висіти. Новий поки що не купую, оскільки хочу схуднути до 90 кг. Живота в мене зараз немає, шлунок зменшився, а відповідно, зменшилася потреба в їжі. Зараз їм усе, але потроху, рис із раціону не виключив. За місяць моя вага зменшилася до 98 кг.

Тож, якщо є величезне бажання схуднути, психологічний настрій, сила волі та вдало підібрана збалансована їжа, будь-якого ожиріння можна позбутися. Переконався в цьому на власному досвіді.

Із повагою — М.С., м. Дніпро