Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу і я поділитися досвідом лікування хвороб.

Якось у дочки з’явилася на зап’ястку болісна ґуля розміром із лісовий горіх. Лікар запропонував видалити її хірургічним шляхом, та дочка на операцію не погодилася, а за порадою знайомої почала щовечора перед сном рясно змащувати ґулю маззю «Долобене». Через 5 днів від утворення навіть сліду не залишилося.

Коли у доньки виявили ерозію шийки матки розміром із 5 копійок, вона почала щовечора вводити на ніч у піхву просочені олією обліпихи тампони. За 3 тижні ерозія загоїлася.

Свого часу моя подруга страждала від артрозу колінних суглобів. За призначенням лікаря вона робила уколи, вживала пігулки, ходила на фізпроцедури, але позитивного результату від усього цього не було. Через хворобу подруга навіть ходити вже не могла. Втомившись мучитися, вирішила пролікуватися народним засобом. Вона помістила в трилітрову банку 400 г приготовленого з квіток акації варення, залила доверху самогоном-перваком міцністю 750, ретельно все перемішала й стала вживати цілющий засіб до його закінчення по 1 ст.л. вранці натщесерце та вечері перед сном. Випивши лише половину, подруга вже відчула значне поліпшення стану здоров’я, та все ж лікування не припинила. Більше артроз її не турбує. Зараз подруга працює на дачі, проходить щодня по 3 км, оскільки при ходьбі виробляється рідина для змащування суглобу, й почувається прекрасно. Щоб приготувати акацієве варення, треба туго набити цвітом білої акації 2 склянки об’ємом по 250 мл, висипати квітки в 1 л киплячої в емальованому посуді води, прокип’ятити 10 хвилин на слабкому вогні, потім накрити каструлю кришкою й залишити на 30 хвилин при кімнатній температурі. Після цього відвар процідити через капронову панчоху, розчинити в ньому 3 кг цукру, 0,5 ч.л. лимонної кислоти, 1 ч.л. солі й ще 10 хвилин прокип’ятити. Варення готове.

Бажаю усім відмінного здоров’я, миру та довголіття!

Із повагою — Валентина Миколаївна Іванова, м. Запоріжжя