Здрастуй, «Бабушка»!

Завжди гарантую дієвість рецептів, які пропоную.
Тим, хто страждає від циститу, раджу перебрати, очистивши від сміття, 0,5 склянки пшона, промити його акуратно і залити промиту крупу в літровій банці склянкою кип’яченої води, охолодженої до кімнатної температури. Енергійно збити пшоно рукою, мовби розминаючи його пальцями, доки вода в банці не набуде білястого кольору, й відразу все випити. Вживати таку воду, постійно готуючи свіжу, кілька разів на день. Через 2 тижні забудете про цистит.

Якщо утворилися трофічні виразки, треба змішати 100 мл касторової олії, 5 г іхтіолової мазі й 1 г перетертих до порошку пігулок «Стрептоциду», підігріти суміш на киплячій водяній бані, збовтати й зробити з нею на проблемне місце компрес. Змінювати компреси кілька разів на день. Незабаром виразки загояться.

Щоб позбутися відкладення солей, потрібно засипати в 1 л відстояної кип’яченої води 4 ст.л. зерен рису, додати 3 ст.л. цукру та 5 темного кольору родзинок, розмішати й настояти 4 дні (у спекотну погоду досить трьох). Після цього процідити, розлити настій по пляшках і поставити на зберігання в холодильник. Пити його по півсклянки тричі на день після їди. Паралельно додати в макуху, що залишилася після проціджування, по 3 ст.л. рису й цукру, 4 родзинки, знову залити 1 л води, так само настояти й пити. Після другого проціджування додати до макухи по 2 ст.л. цукру, 3 родзинки, знову настояти все в 1 л відстояної кип’яченої води, процідити й випити. На цьому закінчити лікування.

При болю в горлі треба відрізати невеличкий кусок листка трирічного алое, промити його, обрізати колючки, прополоскати в содовому розчині й покласти за щоку. Можна вмочити листок у мед або цукор. Через кілька хвилин горло перестане боліти.

Апетит поліпшиться, якщо 1 ч.л. подрібненого коріння дягеля залити 150 мл киплячої води, настояти 10 хвилин, процідити й випити настій перед їдою.

Із повагою — Оксана, м. Львів