Здрастуй, дорога «Бабушка»!

Своєю статтею хочу допомогти тим, хто страждає від менінгіоми — пухлини, що виростає з клітин павутинної мозкової оболонки. Впевнена, що з Божою допомогою її можна позбутися.

Тим, хто хрещений, рекомендую пролікуватися водохресною водою. У спальні обов’язково мати маленьку іменну іконку. На ніч класти її під подушку. Водохресну воду вживати по 1 ст.л. вранці натщесерце. Перед тим, як її випити, прочитати молитву: «Господи Боже мій, да буде дар Твій святій и святая Твоя вода во оставлєніє гріхов моїх, в просвєщєніє ума моєго, в укрєплєніє душевних і тілесних сил моїх, раби (а) Божої (ого, ім’я), во исцелєніє мене від тяжкої хвороби менінгіоми без операції во здравіє души і тіла моєго, в покорєніє страстєй і нємощей моїх по бєзпрєдєльному милосердію Твоєму молитвами Пречистия Твоєя Матері і всіх святих Твоїх. Амінь». Лікуватися таким чином 40 днів. Окрім цього, щоразу, коли приймаєте ванну, вливайте в неї 1 ст.л. водохресної води й читайте перед купанням цю саму молитву.

Ще раджу о 23.00-03.00 читати 9 разів поспіль Іісусову молитву: «Господи Іісусе Христе, Сине Божий, помилуй мя грішную (ого), зціли мене від пухлини мозку. Уповаю на Тебе».

Також потрібно 40 днів поспіль молитися Пресвятій Богородиці перед Її іконою «Всецариця»: «Всеблагая, досточудная Богородице, Пантанасса, Всецарице! Несмь достоїн, да внідєши под кров мой! Но яко мілостіваго Бога любоблагоутробная Мати, рци слово, да ісцелітся душа моя і укрєпітся немощствующеє тіло моє. Імаши бо державу нєпобєдімую, і не изнєможет у Тебе всяк глагол, о Всецарице! Ти за мя упроси! Ти за мя умоли. Да прославляю преславноє ім’я Твоє всєгда, нинє і в бєсконєчния вєкі. Амінь».

Лікують менінгіому пророщеними зернами кукурудзи. Їх потрібно добре промити, замочити на 40-50 хвилин у чистій воді, потім воду злити й розкласти кукурудзу на тарілці, застеленій вологою лляною тканиною. Як з’являться паростки заввишки 1-2 мм, щодня з’їдати по 3 ст.л. пророщених зерен, запиваючи їх склянкою теплого настою. Для його приготування треба подрібнити й змішати 0,5 ч.л. кореня півонії незвичайної, по 2 ст.л. квіток суниці й безсмерток, по 3 ст.л. квіток календули й коріння суниці, залити 2 ст.л. суміші склянкою окропу, настояти до теплого й процідити. Щоб при лікуванні не було перерв, пророщуйте зерна кукурудзи на кількох тарілках.

Зупиняє розвиток пухлин голови, в том числі менінгіоми, лопух. Потрібно подрібнені стебла, листя, квіти й коріння рослини залити киплячою водою так, щоб отримати насичений настій, настояти до ледь теплого, процідити й робити з настоєм на голову компреси. Зверху прикривати целофаном і зав’язувати ситцевою хусткою.

Ефективно при пухлинах у голові, менінгіті, менінгіомі, черепномозковій травмі, будь-якому головному болю покласти на тім’ячко теплий внутрішній жир, тільки що вийнятий зі свіжої тушки жирної домашньої курки, яка їла не лише зерно, а й черв’яки, траву, комашки, вугілля і пісок, прикрити жир компресним папером і зав’язати голову хусткою. Не знімати компрес, навіть вночі, протягом тижня. Робити його, залежно від розміру пухлини й стану здоров’я, один, два й більше разів. Якщо немає домашньої курки, можна замінити її домашнім вершковим маслом. Помістити 20 г масла на тім’ячко, прикрити зверху целофаном і зав’язати голову теплою хусткою. Робити компреси на ніч перед сном до стабільного поліпшення стану здоров’я.

Розсмоктуванню пухлин мозку, приборканню вушного й головного болю сприяє олія з гарбузового насіння. Її втирають на ніч у шкіру голови й закапують по 2 краплі в кожне вухо.

Можна при пухлинах мозку й головному болю закапувати на ніч у вуха по 2-3 краплі трояндової олії.
Здавна в народі при лікуванні пухлин, гідроцефалії й тромбозу головного мозку використовували всяку глину. Її треба ретельно перебрати руками, очищаючи від камінчиків і різного сміття, залити в емальованому тазу невеликою кількістю води й розмішати дерев’яною ложкою до консистенції густої сметани. Потім повністю поголити на голові волосся й нанести глину шаром в 1-1,5 см на голову, лоб і потилицю. Укутати зверху лляною тканиною й посидіти чи полежати 1,5-2 години. Якщо не хочете голити волосся, накладайте глину на 2 шари марлі або зшийте з двошарової марлевої тканини за розміром голови круглу подушечку, розмістіть рівномірно глину шаром в 1,5-2 см всередині цієї подушечки, зашийте її краї ниткою й одягніть подушечку на 1,5-2 години на голову. Робити компреси з глиною кілька разів на день. Через декілька місяців повністю одужаєте. Щоразу після зняття глиняного компресу укутувати голову на 1 годину байковою тканиною. По закінченні цього часу помити її без мила та шампуню теплою водою. Кожен компрес робити зі свіжою глиною, а використану викидати в унітаз і змивати водою або закопувати якомога глибше в землю в тому місці, де не ходять люди. Після 10 компресів бажано зробити УЗО мозку. Якщо пухлина ще є, продовжувати робити глиняні компреси.

Щоб лікування менінгіоми було успішним, слід носити одяг із натуральних тканин і спати на лляних простирадлах. Корисно їсти у будь-якому вигляді якомога більше моркви. Намагайтеся під час лікування не користуватися мобільним телефоном і якомога менше часу проводити перед екраном телевізора та монітором комп’ютера.

Якщо будете в точності дотримуватися всіх описаних вище рекомендацій і щиро вірити в одужання, воно обов’язково настане. Нехай допомагає вам, добрі люди, Господь.
Про результати лікування, якщо вам не тяжко, прошу повідомляти.

Із повагою — Зінаїда Дмитрівна Мигиренко, м. Херсон