Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу ознайомити з цілющою силою акації.

Якщо турбують радикуліт і суглобовий ревматизм, треба 80 г цвіту білої акації настояти 2 тижні в темному місці у 200 мл горілки, процідити і ввечері розтирати настоянкою болісні місця або ж робити з нею на них примочки чи компреси. Добре укутуватися й спати так до ранку.

Для приборкання хвороб нирок та сечового міхура потрібно 1 ч.л. подрібненого цвіту білої акації залити склянкою окропу, через 30 хвилин процідити, розчинити в настої 1 ст.л. меду і вживати по 1 ст.л. тричі на день.

Кіста на нирці розсмокчеться, якщо 1 ст.л. подрібненого цвіту білої акації залити в термосі склянкою окропу, настояти 2 години, процідити й випити настій маленькими ковтками протягом дня.

При постійному нервовому збудженні треба літрову банку наповнити до половини об’єму цвітом білої акації, залити доверху горілкою, щільно закупорити й витримати 2 тижні, періодично збовтуючи, в темному місці. Після цього процідити, макуху віджати і вживати по 1 ч.л. настоянки, розчиняючи її в 50 мл води, тричі на день за півгодини до їди. Незабаром нерви заспокояться.

Артрит перестане діймати, якщо 30 г подрібнених із листям гілочок жовтої акації залити склянкою горілки, через 10 днів процідити і вживати по 20 крапель настоянки, запиваючи водою, тричі на день.

Щоб позбутися п’яткової шпори, потрібно 1 частину за об’ємом цвіту білої акації настояти 10 днів у 10 частинах горілки й робити з настоянкою на болісне місце примочки.

Цей засіб сприяє нормалізації артеріального тиску. Треба цвіт акації без гілочок обірвати, витримати добу в тіні, потім увечері заповнити ним до половини об’єму півлтрову банку, залити доверху окропом, накрити кришкою й залишити до ранку. Вранці настій процідити, макуху віджати й випити рівними порціями за 3 рази протягом дня. Пити за 30 хвилин до їди. Курс лікування — 2 тижні, після 10 днів перерви повторити. Настій щодня готувати свіжий.

Із повагою — Валерій Олександрович Іванов, Вінницька обл.