Здрастуй, «Бабушка»!

Цього разу свій досвід адресую тим, хто страждає від нефриту й пієлонефриту.

Мені здолати ці захворювання допомогли журавлина й часник. Пролікувавши нефрит із пієлонефритом безрезультатно медикаментозно, вирішила скористатися народними засобами. Я купувала в аптеці гранульований «Норфлоксацин» у капсулах, звільняла капсули від начинки і наповнювала їх своїми ліками. Щоранку за допомогою шприца наповнювала по 5 капсул свіжим журавлинним соком і подрібненим до кашки часником і ковтала по 1 капсулі з журавлиною та часниковою начинкою 4-5 разів на день під час їди або відразу після вживання їжі. Їсти намагалася потроху, невеликими порціями, дотримуючись роздрібного харчування. Останній раз їла не пізніше 18.00. Після 2 місяців такого лікування нирки перестали мене турбувати. Поділилася своїм досвідом із одним знайомим, який теж страждав від нефриту й пієлонефриту. Він став після кожної їди, дотримуючись роздрібного харчування, вживати 4-5 разів на день по 3 капсули з журавлинним соком і часниковою кашкою, і вже через 4 тижні його самопочуття значно поліпшилося.

Обов’язково під час лікування, а також по його закінченні, щоб уникнути рецидиву хвороби, продовжувати дотримуватися роздрібної дієти, ні в якому разі не переїдати і останній раз їсти не пізніше 18.00. Намагатися щодня, в будь-яку погоду, вранці чи ввечері по 60 хвилин гуляти на свіжому повітрі.

Журавлина тепер постійно присутня в моєму раціоні. Ще я регулярно готую з плодів шипшини, як чай, настій і п’ю його по склянці тричі на день після їди. Вживаю цей цілющий засіб курсами по 10 днів, роблячи між їх проведенням десятиденні перерви. Під час перерв їм багато горіхів, родзинок, інжиру, кураги, риби і вживаю риб’ячий жир. Часто начиняю сирною масою, додаючи в неї яєчний жовток і родзинки, яблука, запікаю їх у духовці, а потім з’їдаю. Корисно запікати в духовці на слабкому вогні і вживати цибулю, картоплю, кабачки, баклажани й рибу. М’ясо та сіль я повністю виключила зі свого раціону. Нині, завдяки всьому цьому, проблеми з нирками в мене не виникає.
Тож уживайте журавлину й часник так, як я описала, й швидше одужуйте.

Із повагою — Світлана Веремєєнко, м. Луганськ