Здрастуй, «Бабушка»!

Готовий і я підсобити ефективними засобами оздоровлення.

Близько 25 років тому мій сусід Микола, який працював шофером на вантажівці, захворів на спондилоартроз — одну з форм остеохондрозу, при якій уражаються суглоби, що відповідають за рухливість хребта. Йому дали інвалідність, він ходив, спираючись на милицю, але у нього навіть у думках не було припиняти боротьбу з недугою. І переміг її. А допомогли Миколі одужати дощові черв’яки. Він назбирав півлітрову банку черв’яків, залив їх скипидаром, загорнув посуд із черв’яками в рушник і залишив на 12 днів у темному місці при кімнатній температурі. За цей час в банці утворилася однорідна маса. Він її ретельно перемішав і почав ретельно втирати вранці та ввечері в хребет і суглоби. Щоразу після цього тепло укутувався вовняною хусткою. Пролікувавшись таким чином 2 місяці, Микола одужав.

Тим, хто страждає від запору, раджу пропустити через м’ясорубку аптечну пачку листя сени, по 300 г темних родзинок і чорносливу, влити в отриману масу 100 мл горілки, додати 2 ст.л. якісного меду, 1 ст.л. соняшникової олії, ретельно все перемішати до отримання однорідної суміші і вживати по 1 ст.л. на ніч до нормалізації випорожнення.

При варикозному розширенні вен треба залити в скляному посуді 0,5 л яблучного оцту 6 штук нижніх подрібнених листків каланхое пір’ястого, витримати 10 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити й двічі-тричі на день ретельно змочувати (не втирати!) настоянкою ноги по всій довжині від низу до верху. Незабаром проблемні вени набудуть нормальної форми.

Із повагою — Олексій Калістратович Яковенко, м. Київ