Здрастуй, «Бабушка»!

Пропонуючи рецепти лікування хвороб, завжди щиро вірю, що за їх допомогою багато людей зможуть зцілитися.

Щоб здолати туберкульоз легень, треба заповнити дволітрову банку травневими сосновими шишками, залити доверху горілкою, витримати 2 тижні в темному прохолодному місці (не у холодильнику!), регулярно збовтуючи, процідити і вживати по 1-2 ст.л. настоянки тричі на день за 15 хвилин до їди. Зберігати лікувальний засіб у холодильнику. Лікування тривале, але ефективне. Обов’язково постійно їсти яблука, апельсини й лимони.

Напади бронхіальної астми припинять дошкуляти, якщо вживати вранці натщесерце по 1 дес.л. настоянки бузку (півлітрову скляну банку заповнити квітами рослини, залити доверху горілкою, щільно закупорити, витримати 21 день у темному місці, а потім процідити). Запивати настоянку 1 ст.л. молока, додаючи в нього за смаком мед. Снідати можна не раніше, ніж через годину після вживання ліків.

Очищенню крові сприяє хрін. Потрібно добре вимитий, очищений від бруду корінь рослини пропустити через м’ясорубку і вживати щодня по 1 ч.л. отриманої маси. Можна корінь хрону висушити, перетерти до порошку, а потім додавати його, як приправу, в різні страви.

Моя знайома багато років страждала від пороку серця. І ось за порадою одного похилого віку чоловіка, який якось випадково зайшов до них у дім, вона почала тричі на день пити по 0,5 л свіжого, тільки що видоєного, теплого, з пінкою козячого молока, й незабаром забула про свою недугу. Молоко знайома п’є, не пропускаючи жодного дня, й досі.

Тим, хто страждає від відкладення солей, раджу добре промити ввечері 3 ст.л. рисових зерен, залити рис водою й залишити до ранку. Вранці ще двічі промити, зварити без солі рідку рисову кашу й з’їсти її натщесерце за 3 години до сніданку. Так робити щодня протягом 25 днів.

Із повагою — Галина Андріївна Денисенко, м. Херсон