Здрастуй, «Бабушка»!

Оскільки багато жінок страждає від зобу, хочу ознайомити їх із методом лікування цього захворювання перстачем білим.

Це рослина схожа на лісову суницю. Кожен листочок перстача білого має 5 довгастих, немов пальці, відростків, тому в народі його називають «п’ятипал». Рослина містить у своєму складі 13 макро- й мікроелементів. Особливу цінність має йод, який легко засвоюється організмом, завдяки чому вдається позбутися вузлового зобу й навіть раку щитовидної залози на початковій стадії. Лікування тривале, рік, а то й довше, але результат того вартий.

Застосовують в лікуванні настоянки п’яти­палу різної концентрації.

Для приготування більш концентрованої потрібно залити в трилітровій банці 2 л горілки 600 г сухого подрібненого коріння рослини, витримати місяць під кришкою, часто збовтуючи, в темному теплому місці й процідити.

Щоб приготувати настоянку слабшої концентрації, треба 10 ст.л. із гіркою сухого подрібненого коріння перстача залити в трилітровій банці 2,5 л горілки, закрити банку кришкою, витримати місяць, часто збовтуючи вміст, у теплому темному місці, а потім процідити.

Спочатку вживають тричі на день за 20 хвилин до їди протягом 1,5 місяця по 1 ч.л. слабкішої настоянки, роблять на 7 днів перерву, а потім п’ють 30 днів тричі на день перед їдою у такій самій дозі настоянку сильнішої концентрації. Після 2 тижнів перерви проводять ще один місячний курс лікування нею. Далі п’ють по місяцю до одужання, роблячи на 14 днів перерви, тільки більш концентровану настоянку.

Доки настоянки настоюють, а також під час перерв треба вживати настій перстача. Потрібно сухі подрібнені листя й коріння рослини змішати порівну за об’ємом, залити 2 ст.л. суміші ввечері в термосі 0,5 л окропу, настояти ніч, а вранці збовтати, процідити й пити по 1/3 склянки настою тричі на день за 20 хвилин до їди. На ніч робити з ним на проблемні місця компреси.

Із повагою — Ярослав; e-mail: music.bober@ukr.net