Здрастуй, «Бабушка»!

Буду рада якщо мій досвід, придбаний у процесі активного протистояння хворобам, вселить хворим людям віру в зцілення й допоможе їм якомога швидше повернути втрачене здоров’я. Напевно, мало хто знає про цілющу силу виноградних кісточок. Але ж приготовлені на їх основі настоянки дуже корисні, оскільки вони відмінно нормалізують рівень холестерину в крові.

Для приготування спиртової настоянки треба 300 г свіжих чи 100 г висушених виноградних кісточок залити в скляній пляшці 250 мл 30° спирту, настояти місяць при кімнатній температурі, періодично збовтуючи вміст пляшки, й процідити. Вживати настоянку по 1 ч.л. тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування залежить від кількості в крові зайвого холестерину. Комусь достатньо попити настоянку всього лише 3 тижні, а комусь знадобиться провести 2-3 тритижневих лікувальних курси з 30 днями перерви між ними. Контролювати рівень холестерину після проведеного курсу лікування слід за допомогою лабораторного аналізу крові.
Тим, кому протипоказане спиртне, можна приготувати і вживати настоянку виноградних кісточок на оливковій олії. Потрібно півлітрову скляну пляшку наповнити до половини об’єму свіжими виноградними кісточками, залити доверху олією, витримати 1 годину на слабкому вогні на киплячій водяній бані, настояти місяць при кімнатній температурі в темному місці, процідити і вживати по 1 ч.л. настоянки тричі на день за півгодини до їди. Регулярно масажуючи з нею обличчя та тіло, зробите шкіру еластичною, пружною й повністю позбудетеся зморщок.

Із повагою — Інна Миколаївна Ільченко, Чернігівська обл.