Здрастуй, «Бабушка»!

Продовжую ділитися перевіреними особисто засобами оздоровлення.

Якщо турбує ішіас (запалення сідничного нерва), потрібно подрібнити ввечері до кашки листя три-, п’ятирічного алое, перемішати довільно з червоним гірким перцем і нанести суміш на болісне місце. Прикрити целофаном, утеплити й залишити компрес на ніч. Уранці змінити. Для одужання достатньо 5-6 таких компресів.

Кульбаба нормалізує рівень холестерину в крові. Треба 1 ст.л. подрібненого коріння рослини залити склянкою окропу, витримати до охолодження, процідити й випити 0,5 склянки настою. Пити його в такій дозі, постійно готуючи свіжий, тричі на день. Під час цвітіння корисно щодня з’їдати свіжими по 7-10 квіток кульбаб.

Відрижка припинить діймати, якщо залити 1 л окропу 2 ст.л. подрібненого коріння оману, після охолодження процідити й пити по 0,5 склянки настою двічі на день перед їдою. Курс лікування — 5-7 днів.

Біль при шийному остеохон­дрозі вгамує солоний лід. Потрібно розчинити в склянці кип’яченої води 1 ст.л. з гіркою кухонної солі, розлити розчин по формах і заморозити в морозилці. Отримані кубики льоду прикладати до болісного місця не довше, ніж на 30 секунд. Через 5 хвилин процедуру повторити, а потім, не миючись, укутати шию сухою вовняною хусткою.

Цироз печінки не прогресуватиме, якщо залити склянкою окропу 1 ст.л. сухого цвіту кінського каштана, витримати 15 хвилин на киплячій водяній бані, після охолодження процідити й пити по 30 мл настою тричі на день за 20-30 хвилин до їди. Курс лікування — 2 місяці.

Для усунення занепаду сил потрібно розчинити в 1-2 ст.л. молока 10 крапель аптечної олії лаванди, по 5 крапель олій меліси та ромашки, вилити розчин у ванну з температурою води 35-380С й полежати в ній 5-30 хвилин (тривалість процедури залежить від вашого самопочуття). Курс лікування — 15-20 щоденних ванн.

Із повагою — Валерій Олександрович Іванов, Вінницька обл.