Здрастуй, «Бабушка»!

Цього разу хочу ознайомити з цілющими властивостями такої кімнатної рослини, як каланхое.

Наші мами та бабусі навіть не уявляли, як можна не мати його в домі. І недивно, адже каланхое використовують при лікуванні багатьох захворювань, тож його, вважаю, кожному слід завести й за необхідності ним лікуватися. Мене воно, наприклад, часто виручало.

Коли сталася закупорка вен, я наповнила літрову скляну банку до половини об’єму свіжими стеблами три-п’ятирічної рослини, залила доверху самогоном-пер­ваком, витримала 7 днів, часто збов­туючи, в темному місці при кімнатній температурі, процідила, а потім почала щовечора перед сном активно натирати настоянкою, починаючи від пальців і закінчуючи стегнами, по всій довжині ноги. Після цього укутувала кінцівки вовняною тканиною і спала так усю ніч. Окрім цього, вживала настоянку по 5-10 крапель тричі на день за півгодини до їди. Лікувалася таким чином, не пропускаючи жодного дня, протягом 4 місяців, і, на моє щастя, закупорка зникла.

Виразка шлунка зарубцюється, якщо вживати тричі на день перед їдою по 1 ч.л. свіжовичавленого з листя каланхое соку. Курс лікування — 1 місяць.

Тим, хто страждає від синуситу, раджу 1 частину за об’ємом соку каланхое розчинити в 2 частинах теплої кип’яченої води й двічі-тричі на день втягувати носом приготовлений розчин. Через тиждень забудете про свою проблему. Вживаючи двічі на день після їди по 1 ч.л. згаданого вище розчину, зупините прогресування туберкульозу.

Пародонтоз припинить мучити, якщо дуже часто полоскати ротову порожнину соком каланхое.

Закапування 3-4 рази на день в проблемне вухо по 1-2 краплі свіжовичавленого з каланхое соку сприяє швидкому усуненню не запущеного мірингіту (запалення вушної перетинки).

Тіло очиститься від псоріазу, якщо прикладати до проблемних місць у вигляді компресу свіже подрібнене листя каланхое, змінюючи його у міру висихання.

При гнійних ранах, чиряках, наривах шкіри, екземі, герпесі рекомендується кілька разів на день крапати на проблемні місця по 2-3 краплі свіжовичавленого соку каланхое. Курс лікування — 5-6 днів. Опік швидко загоїться, якщо сік каланхое змішати порівну за об’ємом із сирим білком курячого яйця й часто обробляти сумішшю обпечене місце.

Введення на ніч у піхву просочених соком каланхое тампонів позбавляє ерозії шийки матки. Курс лікування — 10-15 днів.

Мастит зникне, якщо двічі-тричі на день змащувати соком каланхое навколо соска й робити з ним на молочні залози тричі на день на 1-2 години компреси.

Прибрати бородавки допоможе накладення на хворобливі утворення подрібненого до кашки свіжого листя каланхое. Фіксувати його бинтом і змінювати 1 раз на день.

Запобігти грипу під час епідемії захворювання допоможе ретельне змащування слизової оболонки носа двічі-тричі на день соком каланхое.

А ще, оскільки багато людей страждає від каменів у жовчному міхурі, хочу поділитися рецептом засобу, застосування якого допомогло вивести ці камені одній моїй знайомій. Потрібно пропустити через м’ясорубку разом зі шкіркою, але без кісточок, 1 кг лимонів, додати в отриману масу по 1 кг натурального меду й пропущеного через м’ясорубку свіжого коріння петрушки, ретельно перемішати і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день за півгодини до їди до закінчення. Та спочатку треба проконсультуватися з лікарем — чи можна вам виводити ці камені. Зберігати суміш у закритому кришкою посуду в холодильнику.

Із повагою — Надія Іллівна Каземірова, Кіровоградська обл.