Здрастуй, «Бабушка»!

Знову із задоволенням ділюся ефективними засобами зцілення.

Понад 11 років тому в мого чоловіка виявили катаракту на початковій стадії. Пролікувавшись деякий час медикаментозними засобами, що радили лікарі, й не досягши позитивного результату, він вирішив застосувати у боротьбі з хворобою народні засоби. Переглянувши багато літератури з рецептами народної медицини, в одному старому лікарському пораднику він знайшов метод лікування катаракти травневими дощовими черв’яками. Відразу в нього повірив, приготував ліки й за 3 місяці, застосовуючи їх, повністю позбувся недуги. Більше катаракта жодного разу його не потурбувала.

Щоб приготувати цілющий засіб, потрібно свіжі травневі дощові черв’яки добре промити від сміття та землі і, як тільки вода з них стече, залити в посуді з темного скла такою самою кількістю за об’ємом рідкого меду (бажано акацієвим). Витримати місткість 14-20 днів на сонячному місці (за цей час черв’яки повинні повністю спливти на поверхню), а потім процідити витяг через кілька шарів марлі в інший посуд. Зберігати його закупореним у холодильнику. За необхідності закапувати по 1 краплі тричі на день в уражені катарактою очі. Тривалість курсу лікування залежить від ступеня помутніння кришталику, але не менше 3 місяців. Приготовлений витяг, щоб упевнитися, що в ньому немає кишкової та патогенної мікрофлори, бажано перевірити перед застосуванням у баклабораторії.

Окрім закапування очей, необхідно допомагати організму зсередини. А оскільки обмінні процеси, що відбуваються в ньому, здійснює печінка, про неї треба потурбуватися.

Сприяє оздоровленню печінки розторопша. Траву перетирають сухою до порошку, а потім уживають його по 1 ст.л. тричі на день за 15 хвилин до їди. Щоразу запивають 1/3 склянки трав’яного настою. Для його приготування потрібно подрібнити й змішати порівну за об’ємом корінь оману, траву деревію й звіробою, залити 1 ст.л. суміші ввечері в термосі 250 мл окропу, витримати ніч, а вранці процідити. Готувати та вживати цей настій протягом 3 тижнів, а потім 3 тижні запивати розторопшу настоєм, приготовленим так само, як і попередній, із суміші трави хвоща, листя кропиви, кореня солодки й плодів кмину, взятими порівну.

Якщо проблеми з печінкою супроводжуються застоєм жовчі, про що свідчить гострий біль в області правого підребер’я, то в згадані вище суміші треба додати в рівних кількостях за об’ємом квітки календули, траву безсмерток і собачої кропиви, оскільки вони діють жовчогінне. Потім готувати з сумішей і пити настої так, як описано вище. Якщо ж у жовчному міхурі є камені понад 0,5 см, то жовчогінні трави не вживати.

На період лікування печінки варто виключити з раціону жирне, копчене, смажене, не курити й не вживати спиртного.

Із повагою — Вікторія Вікторівна Ганжа, м. Полтава