Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу запропонувати читачам сайту рецепт кваші — давньої української страви, подібній киселю. Постійне її вживання сприяє оздоровленню кишечнику й нирок, очищенню шкіри від пігментних плям, усуненню свербіння тіла, дерматиту, і навіть позбавленню від алкоголізму. Щоб приготувати квашу, в 8-10-літрову скляну чи емальовану ємність треба налити 1 л кефіру чи кислого молока, додати по склянці висівок, пшеничного, житнього, вівсяного, ячного й гречаного борошна, обов’язково склянку манної крупи, залити все водою кімнатної температури, довівши об’єм вмісту посуду до 6-8 л, ретельно розмішати дерев’яною ложкою й поставити в тепле місце. Зрідка помішувати дерев’яною ложкою. Через 2-3 доби кваша готова. Пити її без норми перед їдою.

Тим, хто страждає від суглобового болю, раджу помістити у ванну з температурою води 37-38°С великий оберемок квіток бузку й полежати в ній 30 хвилин. Після 6-7 таких щоденних процедур суглоби перестануть боліти.

Судини очистяться, не буде застоюватися у жовчному міхурі жовч і почне нормально працювати печінка, якщо щоранку натщесерце з’їдати по 20 г свіжого сала.

Довго мене мучив остеохондроз. І ось за порадою одного знайомого я зробила з десятижильного мідного дроту, зігнувши його навпіл, дугу, зачистила середину дуги до блиску, прив’язала до її кінців шнурки, приклала дротом до попереку й зав’язала шнурки на животі. Із цим поясом не розлучаюся ні вдень, ні вночі, навіть сплю з ним, і, слава Богу, забула про остеохондроз.

Із повагою — Галина Андріївна Денисенко, м. Херсон