Здрастуй, «Бабушка»!

Я літня людина, дитина війни, прожила довге, нелегке життя. В лікарню зверталася досить рідко, намагаючись боротися з болячками народними засобами. Деяким досвідом хочу поділитися.

Свого часу я та мій чоловік страждали від нетримання сечі. Мені впоратися з цією неприємністю допоміг зеленчук жовтий. Я 1 ч.л. подрібненої разом із квітками трави заливала в термосі склянкою окропу, настоювала 2-3 години, проціджувала й пила теплий настій маленькими ковтками по 1/2 склянки тричі на день за півгодини до їди. Вживала його, щодня готуючи свіжий, протягом 3 тижнів. Зробила на тиждень перерву, а потім повторила лікувальний курс.

Позбутися нетримання сечі, а також зупинити розвиток аденоми простати моєму чоловікові допомогла дика морква. Він заливав 250 мл окропу 2 ч.л. сухого подрібненого листя чи коріння моркви, настоював 5 хвилин, проціджував і випивав настій за півгодини до або через 1 годину після їди. Робив так, щоразу готуючи свіжий засіб, тричі на день. Окрім цього, чоловік уживав двічі-тричі на день під час їди по 1 ст.л. перетертої до порошку ряски. Таким чином він лікувався 21 день, через 7 днів повторив лікувальний курс.

Ще ми з чоловіком пили під час лікування замість звичайного чаю чай із суниці, заготовленої разом із корінням. Тепер у нас усе нормально, а мене, окрім нетримання сечі, й гіпертонія перестала мучити.

Моя сусідка, ще зовсім молода жінка, теж страждала від нетримання сечі. Вилікувалася вона парилом. Сусідка заливала 500 мл червоного виноградного вина 2 жмені плодів рослини, настоювала 14 днів у темному місці при кімнатній температурі, проціджувала й пила по 30 мл настоянки тричі на день за 10-15 хвилин до їди. Вона й мене нею пригощала, дуже легко п’ється й приємна на смак. Випивши таким чином 3 л настоянки, Люба, так звати сусідку, забула про свою хворобу.

Ось такий у мене досвід. Звичайно, болячок ще вистачає, але я щиро вірю, що за допомогою народної медицини впораюся з ними.

Із повагою — Ірина Антонівна Таран, Вінницька обл.