Здрастуй, «Бабушка»!

Ще наші предки застосовували для зцілення коріння соняшнику, тож поспішайте заготовити його восени, а потім, за необхідності, ним лікуватися.

Заготовлюють коріння після збирання врожаю соняшнику. Його очищають (не миють!) щіточкою від землі, подрібнюють сокирою на довгі шматки й висушують, розклавши в один шар, на протязі в тіні. Зберігають висушене коріння в полотняних мішечках.

Щоб упоратися з остеохондрозом, вивести камені із жовчного міхура та нирок, а також позбутися відкладення солей, потрібно 1 склянку сухого коріння соняшника залити в емальованому посуді 3 л води, довести до кипіння й 5 хвилин проварити. Після охолодження відвар процідити в скляний посуд і поставити на зберігання в холодильник. Зварене коріння теж там зберігати. П’ють відвар по 1 л на день протягом 3 днів. Потім використане коріння дістають із холодильника, знову заливають 3 л води й уже варять його після закипання 10 хвилин. Уживають і зберігають цей відвар так само, як і попередній. Третя порція відвару готується в тій самій кількості води і з того самого коріння, але цього разу кип’ятять коріння 20 хвилин. Знову випивають цілющий засіб протягом 3 днів і на цьому лікувальний курс закінчують. Обов’язково під час його проведення дотримуватися дієти, повністю виключивши з раціону гостре, копчене, кисле, а також будь-які напої, до складу яких входить алкоголь.

При остеохондрозі й відкладенні солей, окрім уживання всередину, треба робити з відваром коріння соняшнику, але більш насиченим, на болісні місця компреси. Для приготування цього відвару потрібно 1 склянку сухого коріння соняшнику залити 1 л води, довести до кипіння й проварити 1 годину на слабкому вогні. Ввечері в готовому відварі змочують шматок лляної тканини й накладають її на проблемне місце. Прикривають зверху поліетиленом, укутують теплим шарфом і залишають компрес до ранку.

Цей засіб сприяє нормалізації підвищеного тиску. Треба подрібнити й змішати по 100 г ягід чорноплідної горобини та листя м’яти перцевої, залити 1-2 ст.л. суміші склянкою окропу, витримати до охолодження, процідити й випити настій. Пити його, постійно готуючи свіжий, тричі на день протягом місяця. Після місячної перерви лікувальний курс повторити.

Із повагою — Надія Іллівна Каземірова, Кіровоградська обл.