Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу поділитися досвідом оздоровлення одного мого колеги по роботі.

Якось у нього виявили висівковоподібний лишай. Він довго лікувався всілякими засобами, які радили лікарі, але хворобливе утворення не зникало. Тоді хтось зі знайомих порадив йому пролікуватися водою чемериці, яку можна придбати у будь-якій аптеці. Мій колега зважив на пораду, купив цю воду й почав щовечора змочувати в ній ватний тампон і ретельно обробляти водою чемериці вражені лишаєм ділянки шкіри. Після 15 днів такого лікування він повністю його позбувся.

Якщо немає можливості придбати воду чемериці, можна приготувати чемерицеву настоянку й використовувати її для лікування. Потрібно восени, коли надземна частина чемериці починає засихати, накопати коріння рослини, вимити його в холодній воді, висушити в добре провітрюваному, захищеному від сонця місці, потім 50 г сухого подрібненого коріння залити 0,5 л якісної горілки, витримати 10 днів, періодично збовтуючи, в темному місці при кімнатній температурі, процідити й користуватися настоянкою. Зберігати її в темному недоступному для дітей місці.

Чемериця дуже отруйна й навіть кілька випитих крапель чемерицевої води чи настоянки можуть викликати дуже тяжке отруєння. Також ні в якому разі не можна допускати попадання цих засобів в очі або на слизові оболонки. Щоразу після користування ними ретельно мити з милом руки.

Із повагою — Юля Сергіївна Батуріна, м. Дніпро