Здрастуй, «Бабушка»!

Як завжди, пропоную тільки ті рецепти лікування, в ефективності яких стовідсотково упевнений.

При втомі ніг, натоптишах, тріщинах підошов, сухих мозолях треба ввечері перед сном дрібно нарізати у великий таз 5-7 великих цибулин і протягом 20 хвилин ретельно топтатися по цибулі, розминаючи її ногами. Після цього ноги помити теплою водою й легенько помасажувати з олією ступні. Виконуючи процедуру двічі-тричі на тиждень, незабаром забудете про свої проблеми.

Щоб позбутися грибка на ногах, потрібно ретельно потовкти з кухонною сіллю до отримання кашки свіже листя м’яти перцевої й помістити суміш на 1 годину між пальцями ніг. Робити так 3-4 рази на день протягом 7-10 днів.

Тим, хто страждає від гаймориту, раджу ретельно промити порожнину носа світло-рожевим розчином марганцю або теплою водою, в якій розбавлено кілька крапель йоду, а потім закапати в кожну ніздрю по 2-3 краплі несолоного розтопленого до рідкого стану якісного вершкового масла. Після цього лягти на півгодини в ліжко. Виконувати процедуру кілька разів на день. Ще потрібно вранці, в обід та ввечері змащувати слизову оболонку носа свіжовичавленим соком каланхое, а також регулярно пити теплим приготовлений, як чай, настій сухої морської капусти. Курс лікування — місяць.

Із повагою — Володимир Федорович Бабійчук, Хмельницька обл.