Здрастуй, «Бабушка»!

Народні рецепти, які рекомендую, допомогли зміцнити здоров’я багатьом людям. Упевнений, що за їх допомогою ще не одна людина одужає й знову відчує радість життя.

Якщо дитина страждає від енурезу, налийте в якусь ємність гас і поставте її, нічим не закриваючи, на всю ніч під ліжко хворого. Звичайно, гасовий запах неприємний, але те, що дитина завдяки цьому методу проспить до ранку в сухому ліжку, — гарантовано.

При захворюваннях щитовидної залози треба залити 1 л горілки 100 г подрібненого кореня перстача білого, настояти 1 місяць у темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 30 крапель настоянки тричі на день за 15-20 хвилин до їди. Курс лікування — 1 місяць, після тижневої перерви повторити.

Обличчя очиститься від ластовиння (веснянки), якщо змішати порівну за об’ємом перекис водню, соки лимона й петрушки, а потім щовечора за 20 хвилин до сну протирати сумішшю проблемні місця.

Тим, хто страждає від мимовільної сльозотечі, раджу залити в термосі склянкою окропу 1 ч.л. насіння кропу, через 1 годину процідити, змочити в теплому настої ватні тампони, трохи їх віджати й на 10 хвилин прикласти до очей. Процедуру проводити за 30-40 хвилин до сну. Курс лікування — 10-12 днів.

Щоб позбутися неприємного запаху із рота, треба розчинити у 2 ст.л. олії 1 ч.л. солі й протягом 3-5 хвилин полоскати розчином рот. Після полоскання намагатися півгодини нічого не пити.

Склероз припинить прогресувати, якщо 200 г свіжого, вимитого листя жалкої кропиви подрібнити, залити в банці 0,5 л горілки, витримати добу на підвіконні, потім — 8 діб у темному місці, процідити і вживати по 1 ч.л. настоянки двічі на день за 30 хвилин до їди й обов’язково безпосередньо перед сном. Лікуватися таким чином до закінчення цілющого засобу.

Для приборкання остеопорозу потрібно 1 склянку березових бруньок залити 0,5 л горілки, настояти тиждень у темному місці при кімнатній температурі, а потім робити на ніч із настоянкою на проблемне місце компреси. Курс лікування — 1 місяць.

Із повагою — Анатолій Йосипович Хірілов, Донецька обл.