Здрастуй, «Бабушка»!

Увесь час душа рветься до спілкування з тобою, оскільки є в мене чим поділитися.

Швидко позбутися наслідків інфаркту міокарду вдасться, якщо залити в скляному посуді 0,5 л оливкової олії 100 г квіток волошки, витримати 3 тижні на сонці, процідити і вживати по 1 ч.л. приготовленої олії тричі на день перед їдою протягом 1-1,5 місяців.

Для оздоровлення легень і печінки потрібно помістити в літрову банку 3 квітучих верхівки хрону, залити доверху самогоном-перваком, витримати 7 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити й пити по 30 мл настоянки до закінчення вранці та ввечері за півгодини до їди.

Гіпотиреоз не прогресуватиме, якщо вживати двічі на день перед їдою по 1-3 г перетертої сухою до порошку морської капусти. Непогано змішати 1 кг натурального меду, 300 г подрібнених ядер волоських горіхів, 100 г подрібненого часнику, 50 г перетертого до порошку насіння анісу й уживати по 1 ст.л. суміші до закінчення, розмішуючи перед кожним уживанням, тричі на день за 20 хвилин до їди.

При жировику (ліпома) розміром не більше 3 см потрібно заповнити півлітрову банку до половини об’єму подрібненими разом із листям стеблами плюща, залити доверху горілкою, витримати 3 тижні під кришкою в темному місці при кімнатній температурі, процідити, макуху віджати, перемішати настоянку з 2 ст.л. подрібненого на тертці темного господарського мила й 1 подрібненою печеною цибулиною, а потім робити з сумішшю через марлю на проблемне місце компрес. Змінювати його тричі на добу. Курс лікування — 3 місяці, після 2-3 тижнів перерви повторити. Продовжувати лікування, навіть якщо жировик зникне раніше.

Тим, хто страждає від гаймориту, раджу залити 100 мл якісної соняшникової олії 10-12 сухих подрібнених лаврових листків, настояти 1 годину, процідити й закапувати 1 раз на день у кожну ніздрю по 1 краплі приготовленої олії. Незабаром симптоми захворювання зникнуть. Зберігати олію в холодильнику. Щоразу перед застосуванням підігрівати до температури тіла.

Цистит, нефрит припинять мучити, якщо залити склянкою окропу 3 ч.л. сухих подрібнених квіток волошки, настояти 2 години під кришкою, процідити й пити по 1/3 склянки настою за 10-15 хвилин до їди. Курс лікування — 10-15 днів.

Цей засіб допоможе вилікувати пневмонію (запалення легень). Потрібно подрібнити сухими й змішати за об’ємом 0,5 частини коріння копитняка європейського, 4 частини бруньок сосни, 5 частин трави цикорію, 6 частин трави чебрецю, по 10 частин листя чорної бузини, трави первоцвіту та мати-й-мачухи, залити 1 ст.л. суміші в емальованому посуді склянкою води, довести до кипіння, прокип’ятити 5 хвилин на слабкому вогні, настояти 1 годину, процідити і вживати по 1-2 ст.л. настою 3-4 рази на день за півгодини до їди. На ніч випивати склянку гарячого молока, в якому розчинено 0,5 ч.л. козячого жиру. Лікуватися таким чином протягом 3-4 тижнів.

Із повагою — Валентина Феофанівна Стецик, Тернопільська обл.