Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу трохи ознайомити з цілющою силою мокриці.

Для підвищення імунітету потрібно наповнити травою мокриці трилітрову банку, залити її доверху горілкою, витримати 2 тижні в темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 1 ст.л. настоянки тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — 2-3 тижні. Корисно додавати свіже листя мокриці в салати.

При нариві треба промиту траву мокриці прикласти до болісного місця, зафіксувати лляною тканиною й залишити на 2 години. Робити такі компреси двічі-тричі на день. Незабаром нарив визріє і прорве.

Щоб упоратися з гемороєм, потрібно щіпку трави мокриці залити ввечері 1/3 склянки окропу, настояти до охолодження, процідити й випити настій, а макуху віджати, викласти на лляну тканину й прикласти на ніч до гемороїдальних ґуль. Лікуватися таким чином протягом тижня.

Якщо 1 ст.л. свіжої подрібненої трави мокриці залити склянкою окропу, через 1 годину процідити настій через щільну лляну тканину, а потім кілька разів на день закапувати його по 2-3 краплі в кожне око, можна швидко позбутися більма (лейкома). Щодня готувати свіжий цілющий засіб.

Катаракта не буде прогресувати, якщо 1 ст.л. подрібненої трави мокриці залити склянкою окропу, через 30 хвилин процідити й двічі-тричі на день протягом 2 тижнів промивати настоєм очі.

Для усунення мастопатії потрібно свіжу траву мокриці пропустити через м’ясорубку, вижати з отриманої маси через 2-3 шари марлі сік і вживати його по 2 ст.л. тричі на день перед їдою. Макуху, що залишилася після віджимання соку, перемішати до отримання кашки з глиною й зробити на хворі груди на 1-2 години компрес. Робити такі компреси двічі-тричі на день. Курс лікування — 30 днів.

Щитовидна залоза оздоровиться, якщо 1 ст.л. сухої трави мокриці залити склянкою окропу, після охолодження процідити й пити по 1/3 склянки настою тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — 2-3 місяці.

Із повагою — Валерій Олександрович Іванов, Вінницька обл.