Здрастуй, «Бабушка»!

Пропоную нову підбірку неодноразово перевірених часом рецептів лікування.

Щоб угамувати суглобовий біль, потрібно ретельно перемішати ввечері 50 г гірчиці в порошку, 3 сирих білки від домашніх курячих яєць, 50 мл камфорного й 10 мл медичного спирту, витримати ніч у теплому місці, а потім наносити суміш товстим шаром 1-2 рази на день та на ніч на хворі суглоби. Щоразу після нанесення суміші укутувати їх вовняною тканиною. Вранці промивати тіло теплою водою з милом. Курс лікування — 10-15 днів. Щодня готувати свіжий цілющий засіб.

При втраті голосу треба залити в емальованому посуді 0,5 л якісного молока 100 г подрібненої моркви, довести до кипіння, проварити 40 хвилин на слабкому вогні, процідити й випити відвар теплим невеликими ковтками. Готувати та пити його двічі-тричі на день протягом 5-7 днів.

Бронхіт, що супроводжується сухим кашлем із важко відділюваною мокротою, відмінно лікується сумішшю подрібненої до кашки цибулі й натурального меду, взятих порівну за об’ємом. Уживають її по 1 ст.л. 4 рази на день під час їди. Курс лікування — 2-3 тижні.

Цей засіб зупинить розвиток онкозахворювання на початковій стадії. Потрібно замочити на 1 годину в холодній воді курагу, інжир і родзинки, потім подрібнити їх і змішати по 0,5 кг, додати 0,5 кг подрібнених ядер волоських горіхів молочної стиглості, 1 кг натурального меду, 1-2 подрібнених разом зі шкіркою, але без кісточок, лимона, знову перемішати й помістити суміш у трилітрову банку. Вживати її по 3-4 ст.л., поливаючи кефіром, тричі на день до закінчення. Після 10 днів перерви лікувальний курс повторити. Робити так двічі-тричі на рік.

Бородавки зникнуть, якщо кілька разів на день натирати їх свіжовичавленим цибулевим соком або цибулиною, звареною в оцті.

Для приборкання радикуліту потрібно наповнити подрібненими плодами кінського каштана банку, залити доверху горілкою, настояти 40 днів під кришкою, перших
3 дні — на сонці, процідити й часто розтирати настоянкою поперек.

Із повагою — Юрій Васильович Балацький, Полтавська обл.